دوشنبه 25 تیر 1403
خانهخبرخواندنی‌ها7 فیلم برتر 2023 تا به اینجای سال

7 فیلم برتر 2023 تا به اینجای سال

سال 2023 هنوز به پایان نرسیده، اما صنعت سینما مشغول تولید برخی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال است. از هیجان‌انگیز گرفته تا کمدی، 2023 فیلم زیادی برای علاقه‌مندان ارائه می دهد.در ادامه به فیلم های برتر سال 2023 تا به اینجا خواهیم پرداخت.

Avatar: The Way of Water

دنباله آواتار جیمز کامرون وعده می دهد که مخاطبان را به یک ماجراجویی بصری خیره کننده زیر آب ببرد. با بازیگران تمام ستاره و فناوری پیشرفته، مطمئناً فیلمی است که باید ببینید.

Avatar

Top Gun: Maverick

دنباله تاپ گان تام کروز جنگ‌های هوایی نمادین و همچنین داستانی جذاب از رستگاری و رشد شخصی را بازمی‌گرداند. Top Gun: Maverick با بازیگران خوب و داستانی پر اکشن، قرار است مخاطبان را در لبه صندلی های خود نگه دارد.

Top Gun:maverick

The Batman

برداشت رابرت پتینسون از این ابرقهرمان نمادین، داستانی پر از اکشن و اکشن از Crusader Caped است. بافضایی تاریک و اسرارآمیز، دارای بازیگران ستاره ای و داستانی جذاب است. بتمن مطمئناً برای طرفداران دی سی و سینمادوستان هیجان انگیز خواهد بود.

The bartman

Black Panther: Wakanda Forever

عاقبت موردانتظار فیلم اصلی پلنگ سیاه، Wakanda Forever وعده می دهد که افزوده ای احساسی و جذاب به دنیای سینمایی مارول باشد. با داستانی قدرتمند در مورد میراث، افتخار و غم، مطمئناً تجربه ای تأثیرگذار و به یاد ماندنی را برای تماشاگران فیلم فراهم می کند.

Wakanda Fotever

Dune: Part Two –

قسمت دوم مجموعه Dune وعده می دهد که یک نمایش حماسی و سینمایی باشد. Dune: Part Two با یک بازیگر پر ستاره و داستانی جذاب از قدرت، جاه طلبی و درگیری، مطمئناً تجربه تماشای فیلم جذاب و همه جانبه ای را ارائه می دهد.

Dune part two

Puss in Boots: The Last Wish –

بی شک انیمیشن دوست داشتنی گربه چکمه پوش یک ماجراجویی سرگرم کننده و به یاد ماندنی برای کل خانواده است. با داستانی پویا و طنز، یک بازیگر پر ستاره و یک دنیای پویانمایی پویا برای جذب مخاطبان .

puss in boots

Ant-Man and the Wasp: Quantumania –

قسمت سوم مجموعه Ant-Man مطمئناً مخاطبان را به سفری وحشیانه و هیجان انگیز در دنیای عجیب و مرموز قلمرو کوانتومی می برد. Ant-Man and the Wasp: Quantumania با یک بازیگر پر ستاره و داستانی پر اکشن، مطمئناً یک تجربه سینمایی هیجان انگیز و به یاد ماندنی خواهد بود.

ant-man and the wasp

همچنین بخوانید:

5 فیلم برتر از نگاه IMBD

بهترین و بدترین پدرها در عالم سینما

سال 2023 در حال شکل گیری سالی درخشان برای سینماگران است. با انبوهی از فیلم‌های هیجان‌انگیز و امیدوارکننده که قرار است امسال اکران شوند، تماشاگران فیلم مطمئناً با استقبال خوبی روبرو خواهند شد. از دنباله‌های ابرقهرمانی تا کمدی‌های انیمیشن، چیزهایی وجود دارد که همه از آن لذت ببرند. بنابراین، تقویم های خود را علامت گذاری کنید و برای یک سال هیجان انگیز برتری سینمایی آماده شوید.

منبع : IMDB

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید