شنبه 1 اردیبهشت 1403
خانهخبراجتماعی و شهری8 سر لیست آپارتمان‌‌های گران‌ در آمریکا

8 سر لیست آپارتمان‌‌های گران‌ در آمریکا


برخورد کردن به آپارتمان‌هایی که بالای یک میلیون دلار قیمت دارند، در بسیاری از شهرهای آمریکا مساله عجیبی نیست.

به گزارش رتبه آنلاین از ریچست، خانواده‌های ثروتمند زیادی در آمریکا ساکن هستند و در نتیجه پیدا کردن خانه‌های میلیون دلاری نباید شما را شگفت زده کند. با این حال آپارتمان‌هایی در آمریکای شمالی وجود دارند که قیمت آن‌ها حتی برای بسیاری از خانواده های ثروتمند نیز عجیب است.

در ادامه با هشت آپارتمان گران قیمت در آمریکا آشنا می‌شوید:

۱- مجتمع جنوبی سنترال پارک، نیویورک

گران قیمت ترین آپارتمان حاضر در این فهرست که ۲۵۰ میلیون دلار قیمت گذاری شده است. این واحد آپارتمانی با دارا بودن ۱۷ حمام، ۱۶ اتاق خواب و حتی فضایی مخصوص برای حیوانات خانگی دست کمی از یک عمارت مجلل ندارد.

۲- مجتمع آتلیه دوپلکس، نیویورک

این مجتمع محل زندگی بسیاری از افراد مشهور ساکن نیویورک است و به خاطر معماری منحصر به فرد خودشناخته می‌شود. قیمت هر واحد این مجتمع به طور متوسط ۸۵ میلیون دلار است.

۳- پارک اونیو، نیویورک

واحدهای آپارتمانی این مجتمع به ویژه آن ها که در طبقات بالاتر قرار دارند تا ۸۲ میلیون دلار قیمت گذاری شده اند. هفت اتاق و شش حمام از امکانات این آپارتمان ها هستند.

۴- واحدهای شخصی فور سیزنز، لس آنجلس

قیمت آپارتمان در بزرگ ترین شهر ایالت کالیفرنیا نیز بسیار بالا است اما واحدهای این مجتمع با داشتن استخر، شش پارکینگ خودرو و سایر امکانات لوکس خود ۵۰ میلیون دلار قیمت گذاری شده اند.

۵- مجتمع دابل پنت هاوس، بورلی هیلز

یکی از مشهورترین آپارتمان‌های کالیفرنیا که هر واحد آن به طور متوسط ۴۹ میلیون دلار قیمت دلار

۶- فریمونت، سن فرانسیسکو

قیمت واحدهای این آپارتمان که گران ترین واحدهای شهر نیز محسوب می‌شوند تا ۴۲ میلیون دلار نیز ثبت شده است.

۷- پنت هاوس ۴۰، لس آنجلس

یکی از گران قیمت ترین واحدهای شهر لس آنجلس که دارای امکانات لوکس زیادی است. منظره بسیار عالی از شهر و دسترسی به مناطق مشهور از جمله دلایلی است که قیمت این واحد آپارتمانی را به ۳۵ میلیون دلار رسانده است.

۸- میلینیوم تاور، بوستون

شاید دیدن نام نماینده ای از شهر بوستون در این فهرست عجیب باشد اما برای خرید یکی از واحدهای طبقات بالای این برج باید ۳۳ میلیون دلار پرداخت کرد.

 

 

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید