شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در بورس 27تایی شدند

شرکت سرمایه‌گذاری استان هرمزگان به عنوان بیست و هفتمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

به گزارش رتبه آنلاین از خبرگزاری تسنیم، مدیریت پذیرش اوراق بهادار شرکت بورس تهران اعلام کرد: در راستای اجرای ابلاغیه مقام معظم رهبری به تاریخ ۹/۲/۱۳۹۹ و آیین‌نامه اجرایی آزادسازی سهام عدالت مصوب ۴/۵/۱۳۹۹ شورای عالی بورس و اوراق بهادار، بر اساس مصوبه جلسه مورخ ۱۲/۰۶/۱۳۹۹ هیئت پذیرش، با پذیرش شرکت سرمایه‌‌گذاری استان هرمزگان در بورس اوراق بهادار موافقت شد.

این شرکت به عنوان بیست و هفتمین شرکت سرمایه‌‌گذاری استانی و پانصد و هشتاد و سومین شرکت در بورس اوراق بهادار تهران، در گروه «سرمایه‌‌گذاری‌ها» و بخش «سایر واسطه‌‌گری‌های مالی» با کد صنعت ۵۶۹۹ و نماد «وسهرمز، Vasehormoz» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.

شایان ذکر است که شرکت سرمایه‌‌گذاری استان هرمزگان از تاریخ ۲/۱۲/۱۳۹۹ تحت شماره ۱۱۱۰۹ به عنوان ناشر نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت و مدارک و مستندات و اطلاعات مالی این شرکت در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران (کدال) افشا شده است.