شنبه 1 اردیبهشت 1403
خانهاخبار روز“سومین وبینار ارایه تجربه های موفق یازدهمین جشنواره ملی بهره وری برگزار...

“سومین وبینار ارایه تجربه های موفق یازدهمین جشنواره ملی بهره وری برگزار می‌شود ”

“سومین وبینار ارایه تجربه های موفق یازدهمین جشنواره ملی بهره وری برگزار می‌شود”

به گزارش رتبه آنلاین، پس از برگزاری دو جلسه از سلسله وبینارهای ارایه تجربه های موفق یازدهمین جشنواره ملی بهره وری، سومین جلسه ارایه نیز تا چهار ساعت دیگر برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این وبینارها ، اشاعه فرهنگ مدیریت بهره وری و کمک به افزایش توان رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی عنوان شده است.
جشنواره ملی بهره وری، در یازدهمین تجربه برگزاری خود، قدردانی از بهره ورترین مدیران ارشد شرکت های ایرانی را با حمایت معنوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران نیز در دستور کار خود قرار داده است.
به گفته مقامات جشنواره، پنج رویداد مسابقه ملی بهره وری، مسابقه ملی بهینه کاوی، مسابقه ملی تجربه های موفق، مسابقه بهترین محل برای کار و مسابقه برترین توان اجرا موضوع اصلی قدردانی از مدیران ارشد شرکت های ایرانی اعلام شده است.
“جشنواره ملی بهره وری” بیش از یک دهه است که با هدف اشاعه فرهنگ مدیریت بهره وری و کمک به افزایش توان رقابت پذیری بنگاه های اقتصادی برگزار می شود.
این درحالیست که به گفته مسولان جشنواره، شیوع ویروس کرونا و الزام به رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی، موجب شد تا مسابقه ملی تجربه های موفق و سابقه ملی بهینه کاوی در قالب مجموعه وبینارهایی با محتوای معرفی پروژه های موفق شرکت ها برگزار شود.
این مجموعه وبینار با حضور فعالان حاضر در حوزه صنعت مربوطه، داوران جشنواره، اساتید دانشگاه، فعالان بازار سرمایه و با هدف ارایه موفقیت های شرکت ها در سطح وسیع و برندسازی مناسب برگزار می شود.
سومین وبینار ارایه تجربه‌های موفق یازدهمین جشنواره ملی بهره وری روز بیست و دو فروردین 1400 ساعت 15 الی 17 برگزار خواهد شد که سه تجربه موفق از شرکت فولاد هرمزگان جنوب و یک تجربه موفق از شرکت صنایع خاک چینی ایران توسط مدیران پروژه در حضور دبیر جشنواره، اعضای کمیته علمی و داوران ارایه می شود.

از دیگر اهداف این وبینارها، می توان به تمرکز بر انتشار وسیع دستاورهای شرکت های ایرانی در حوزه بهره وری ، کیفیت و رقابت پذیری اشاره کرد.
سایر وبینارهای ارایه تجربه های موفق نیز با سایر ارایه پروژه های موفق شرکت های گروه صنعتی سایپا، لاستیک یزد، بیمه کوثر، نفت پارس و … برگزار خواهد شد.

جهت حضور در وبینار می توانید از لینک زیر اقدام کنید:
https://eseminar.tv/wb23623

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید