پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
خانهخبراقتصادیرکوردزنی پی در پی ارزهای دیجیتالی

رکوردزنی پی در پی ارزهای دیجیتالی

رکوردزنی پی در پی ارزهای دیجیتالی

در روزی که گذشت اتریوم و دوج کوین مجدد رکورد زد و سرمایه گذارها را جذب خود کرده است.

به گزارش رتبه آنلاین از اقتصاد نیوز، اتریوم (ETH) با رشد مداوم ۵٪ هر روز رکود جدیدی را می زند. اتریوم (ETH) در بالاترین سطح معاملات ۲۹۴۶ دلار با سقف بازار ۳۴۰ میلیارد دلار معامله می شود. ارز رمزنگاری شده دوم جهان برای اولین بار در تاریخ خود به دنبال عبور از نقطه عطف اصلی ۳ هزار دلار است.

طی هفته گذشته ، قیمت اتریوم ۳۵ درصد افزایش یافته است تا امروز به نقطه عطف جدید رسید. این آخرین تجمع قیمت اتریوم در حالی صورت می گیرد که تعداد دارنده های فعال ETH همچنان رشد تاریخی دارند.

رکورد دوج کوین

همچنین در دو روز گذشته، دوج کوین (DOGE) دوباره شروع به افزایش کرد ، کوینی که نشانه شبیه سگ Shiba Inu دارد به بالاترین قیمت دارایی (ATH) نزدیک می شود. آخرین قیمت دوج کوین ATH دو هفته پیش بود که ارز رمزنگاری شده به ۰.۴۴ دلار برای هر رمز رسید.

DOGE طی هفت روز گذشته بیش از ۴۵ درصد جهش کرده است و آمارهای ۳۰ روزه نشان می دهد dogecoin در برابر دلار آمریکا ۵۳۷.۹۲ درصد سود کسب کرده است. در چند وقت اخیر ، از جروم پاول رئیس فدرال رزرو در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره dogecoin سوال شد ، و سرمایه گذار مشهور آمریکایی، مارک کوبان در مورد DOGE نیز صحبت کرد.

 

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید