درباره ما

«رتبه آنلاین» اولین و تنها رسانه تخصصی و دارای مجوز در حوزه رتبه‌بندی در ایران است. این رسانه تخصصی با توجه به نیاز و کمبودهای حوزه رتبه بندی و تحلیل داده های آماری در ایران شکل گرفته و با قوانین و موازین جمهوری‌اسلامی ایران مشغول به فعالیت است.

«رتبه آنلاین» پس از انتشار موفق و ۴ ساله فصلنامه رتبه، به عنوان اولین و تنها پایگاه اطلاع رسانی تخصصی در حوزه رتبه بندی در ایران به ثبت رسید( شماره ۷۹۷۲۷ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی). فعالیت رسمی این پایگاه تخصصی از آبان ۹۶ و همزمان با نمایشگاه مطبوعات آغاز شد.

«رتبه آنلاین» به عنوان رسانه فعالان بخش خصوصی، با رویکرد تحلیل و دانش محور فعالیت دارد و در بخش‌بندی‌های متنوع، همه روزه با ارائه گزارش و تحلیل‌های تولیدی فعال است. انتشار محتواهای تخصصی در حوزه تحلیل داده‌ها و تجمیع آمارهای موجود در ایران یکی از رسالت‌های تیم تخصصی این رسانه است. توجه اصلی «رتبه آنلاین» به مفاهیمی چون رتبه‌بندی، رده‌بندی، رقابت پذیری و مقوله هایی مانند کیفیت و بهره وری است که در کمتر رسانه‌ ایرانی به صورت تجمیعی و دنباله دار، مورد توجه است. این رسانه، تولید محتوای تخصصی برای دیگر رسانه‌ها و فعالان بخش خصوصی را دنبال می‌کند تا نمایی درست از فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی در ایران پدید آید.

مجوز رسمی رتبه‌آنلاین از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی

 «رتبه آنلاین»

صاحب امتیاز: گروه پارسیان هوشمند یگانه

مدیر مسئول: فرشید شکرخدایی

مشاور ارشد تحریریه: حسن فروزان‌فرد

*برای ارتباط با تحریریه «رتبه آنلاین» می توانید گزارش‌های آماری موجود را برای تحلیل به ما بسپارید و یا داده‌های موجود خود را در این رسانه منتشر کنید.

«رتبه آنلاین» همواره از نویسندگان و اهالی دانش برای درج دیدگاه ها در این رسانه استقبال می‌کند.