بورس امروز ۱۸ اسفند ماه / شاخص کل در آستانه بازگشت به کانال ۱٫۲ میلیون واحدی

بورس امروز 18 اسفند ماه / شاخص کل در آستانه بازگشت به کانال 1.2 میلیون واحدی

در پایان معاملات امروز شاخص کل با رشد بیش از ۲۴ هزار واحدی به رقم یک میلیون و ۱۹۹ هزار واحدی رسید.

به گزارش رتبه آنلاین از برنا، در پایان معاملات امروز شاخص کل با رشد بیش از ۲۴ هزار هزار واحدی به رقم یک میلیون و ۱۹۹ هزار واحدی رسید و در آستانه بازگشت به کانال ۱٫۲ میلیون واحدی قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز با رشد ۱۱۸۹ هزار واحدی به رقم ۴۳۲ هزار و ۴۶  واحدی رسید.

همچنین شاخص قیمت (هم وزن) نیز با رشد ۷۷۶ واحدی به رقم ۲۸۲ هزار و ۴۲ واحد رسید و شاخص سهام آزاد شناور ۲۵۷۸۸ واحد افت داشت و به سطح یک میلیون و ۷۲۷ واحدی رسید.

در پایان معاملات امروز نمادهای اپال، خساپا، خودرو، شستا، بوعلی، شپنا و خگستر پر تراکنش های بازار بودند. نمادهای فولاد، فملی، شستا، فارس، شپنا، تاپیکو و وغدیر بیشترین تاثیر را در روند شاخص کل بورس داشتند.

همچنین نمادهای صنفت۳۱۲، صنفت۱۳۱۲، پالایش، دارایکم، خساپا و شپنا بیشترین ارزش معاملات را در بورس اوراق بهاداراز آن خود کردند و همچنین  نمادهای پارند، سیتا، سپاس، شپنا، حفاری و کمند از پر تقاضا ترین های بازار بودند.

در پایان معاملات فرابورس نیز شاخص کل بیش از ۱۴۰ واحد رشد داشت و به رقم ۱۷ هزار و ۸۶ واحد رسید نماد‌های کزغال، شاروم، وسپهر، آریا، ذوب، پیزد و شگویا از پر تراکنش های بازار بودند.

 

مطالب مرتبط