پنج‌شنبه 3 خرداد 1403
خانهخبرخواندنی‌هابا 6 تا از بهترین خودروهای جهان آشنا شوید!

با 6 تا از بهترین خودروهای جهان آشنا شوید!

در زیر شما می‌توانید در مورد شش خودروی برتر جهان بخوانید.

صنعت خودرو هر ساله در حال پیشرفت است و کشور های توسعه یافته در تلاش اند خودروهایی تولید کنند که به سختی بتوان بر آن ایرادی وارد کرد در ادامه با بهترین خودروهای تولید شده که این ویژگی را دارا هستند آشنا شوید:

  1. تسلا مدل S: تسلا مدل S یک خودرو الکتریکی لوکس است که با طراحی زیبا و قدرتمندی که دارد، توجه همگان را به خود جلب کرده است. این خودرو قابلیت شتابیابی فوق‌العاده، رانندگی خودکار و محدودیت کمی در مصرف سوخت دارد.
تسلا مدل S
  1. پورشه 911: پورشه 911 یکی از خودروهای عمومی معروف برند پورشه است. با طراحی زیبا، عملکرد برتر و تجربه رانندگی هیجان‌انگیز، این خودرو برای علاقه‌مندان به سرعت و قدرت جذابیت دارد.
پورشه 911
  1. بنز S-Class: بنز S-Class به عنوان یکی از بهترین خودروهای لوکس و پرفروش جهان شناخته می‌شود. با طراحی شیک و داخلی با کیفیت، این خودرو به عنوان نماد تجربه رانندگی لوکس شناخته می‌شود.
بنز S-Class
  1. رولزرویس فانتوم: رولزرویس فانتوم به عنوان یکی از خودروهای لوکس و انحصاری شناخته می‌شود. با طراحی منحصر به فرد، داخلی با کیفیت و تمامی امکانات لوکسی که در آن وجود دارد، این خودرو جذابیت بسیاری دارد.
رولزرویس فانتوم
  1. فراری 458 ایتالیا: فراری 458 ایتالیا یک خودرو اسپرت لوکس است که با طراحی خیره‌کننده و عملکرد قدرتمندش، دست افراد را به خود جلب می‌کند. این خودرو به عنوان نماد تجربه رانندگی شتابان و هیجان‌انگیز شناخته می‌شود.
فراری 458 ایتالیا
  1. لمبورگینی آونتادور: لمبورگینی آونتادور یکی از بهترین خودروهای اسپرت لوکس است که با طراحی بی‌نظیر و عملکرد قوی، جذابیت بسیاری دارد. این خودرو برای علاقه‌مندان به سرعت و هیجان واقعی، انتخابی بسیار مناسب است.
لمبورگینی آونتادور

بیشتر بخوانید:

کیفیت خودروی تارا محصول ایران خودرو

خودرو‌های کارکرده خارجی تا ۱۰ برابر قیمت واقعی آن‌ها در کشور‌های همسایه به فروش می‌رسند

نخستین محموله واردات خودرو

از خودروهای ایرانی چه خبر؟

بر اساس گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی میتوان به میزان کیفیت اولیه و رضایت از خودرو در سه ماه ابتدایی پس از تحویل پی برد.

طبق گزارشی که شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران در سال ۱۳۹۶ منتشر کرد مشخص می شود که مشتریان ایرانی خودروهای داخلی در سه ماه اول استفاده از خودرو صفر کیلومتر، بیش از ۳ برابر بیشتر از متوسط جهانی برای رفع ایرادها به نمایندگی‌ها مراجعه کرده‌اند. این آمار، فاصله معنادار کیفیت خودروهای بازار ایران با استانداردهای جهان را نشان می‌دهد.

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید