بورس امروز 14 دی ماه

بازگشت شاخص کل به مدار صعودی

بورس امروز 14 دی ماه / بازگشت شاخص کل به مدار صعودی

در پایان معاملات امروز شاخص کل با رشد بیش از ۱۳۲۸ واحدی به رقم یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحدی رسید.

به گزارش رتبه آنلاین از برنا، در پایان معاملات امروز شاخص کل با رشد بیش از ۱۳۲۸ هزار واحدی به رقم یک میلیون و ۳۵۵ هزار واحدی رسید. شاخص کل هم وزن  نیز روند صعودی داشت و با رشد ۵۳۸ هزار واحدی به رقم ۴۵۵ هزار و ۷۰۸ واحدی رسید.

 همچنین شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبتی را پشت سر گذاشتند به صورتی که شاخص قیمت (هم وزن) با رشد ۳۵۲ واحدی به رقم ۲۹۸ هزار و۲۹۶ واحد رسید و شاخص سهام آزاد شناور، ۱۲۱۷ واحد افت داشت و به سطح یک میلیون و ۹۰۷ واحدی رسید. شاخص‌های بازار اول و دوم نیز به‌ترتیب ۱۲۴۱ و ۱۷۳۲ واحد رشد کردند.

در پایان معاملات امروز نمادهای شستا، نوری، تاپیکو،شپنا، وپارس، رمپنا و فملی بیشترین تاثیر را در روند شاخص کل بورس داشتند. همچنین نمادهای برکت، شستا، شپنا،خودرو، ولپارس، خساپا و خگستر پر تراکنش های بازار بودند وبه ترتیب نمادهای برکت، شپنا، بوعلی، خودرو، شستا و خگستر بیشترین ارزش معاملات را در بورس اوراق بهاداراز آن خود کردند.

در پایان معاملات امروز نمادهای های خزر، کمند، کدما، وتوصا، غنوش، خموتور و تکمبا از پر تقاضا ترین های بازار بودند و بیشترین صف فروش به نماد بوعلی تعلق داشت پس از آن نمادهای انرژی۱، خبهمن، کاما، غبهنوش، ملت، غپینو و ثشاهد بیشترین صف فروش را داشتند.

در پایان معاملات فرابورس نیز شاخص کل بیش از ۸۷ واحد رشد داشت و به رقم ۱۹ هزار و ۳۱۰ واحد رسید نماد‌های چخزر، وسپهر، شاروم، بگیلان، بپیوند، زملارد و وپویا از پر تراکنش های بازار بودند.