شنبه 1 اردیبهشت 1403
خانهخبراقتصادیاقبال دوباره بازار به محصولات شیمیایی

اقبال دوباره بازار به محصولات شیمیایی

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش بورس امروز/ اقبال دوباره بازار به محصولات شیمیایی

خالص تقاضا برای خرید سهام از رقم دو هزار و ۲۵۰میلیارد تومان عبور کرد، بیشترین سفارشات خرید برای صنعت محصولات شیمیایی به ثبت رسید و همچنین سهام صنایع چوب خزر کاسپین حدود ۲۸۵میلیارد تومان تقاضای خرید داشت.

به گزارش رتبه آنلاین از اقتصاد آنلاین، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود سه هزار و ۱۸۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۹۳۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به حدود دو هزار و ۲۵۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید «چخزر»، «خودکفا» و «کگهر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام صنایع چوب خزر کاسپین بیش از ۳۲۵میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش «گشان»، «فوکا» و «فاهواز» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۱۶۵میلیارد تومان (۳۷درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۷۳۵میلیارد تومان (۷۹درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۶۸نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است.گفتنی است حجم صف صنایع چوب خزر کاسپین  (چخزر) به ۵۲.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«محصولات شیمیایی» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای حدود ۳۹۵میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن بیش از ۳۰۶میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه « هتل و رستوران» با فشار فروش ۱۹۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۶درصد از چهار هزار و ۱۱۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع پنج هزار و ۸۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۸۱درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۹هزار و ۱۹۲میلیارد تومان خواهد رسید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

صفهای خرید و فروش بورس 99.09.17

نقشه صفوف خرید و فروش سهام 99.09.17

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید