اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/08/06

امروز سهامداران شرکت‌های قند ثابت خراسان، صنعتی زر ماکارون و رادیاتور ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، صنایع غذایی مینو شرق و جنرال مکانیک در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش رتبه آنلاین از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۳۴هزار و ۸۱۵واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۳۰۱هزار و ۷۷۱واحد به کار خود پایان داد و ۵میلیارد و ۵۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۳۷۶میلیارد تومان در ۵۴۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های قند ثابت خراسان، صنعتی زر ماکارون و رادیاتور ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های توسعه معاون و روی ایران، سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران و پالایش نفت بندر عباس بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۲۱۶میلیون ورقه به‌ارزش ۲هزار و ۴۱۰میلیارد تومان در ۳۴۱هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۹۰واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۱۷۹واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، صنایع غذایی مینو شرق و جنرال مکانیک بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بانک دی، بیمه تجارت نو و ذوب آهن اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.