دوشنبه 25 تیر 1403
خانهخبراقتصادیاثرات عرضه پرسپولیس و استقلال در بورس

اثرات عرضه پرسپولیس و استقلال در بورس

اثرات عرضه پرسپولیس و استقلال در بورس
وزیر ورزش و جوانان گفت: قطعا نگاه ما ملی، بلند مدت و مبتنی بر یک برنامه و درک صحیح از مشکلات ورزش و فوتبال کشور است و اجازه نخواهیم داد دور باطل مشکلات استقلال و پرسپولیس تکرار شود.

به گزارش رتبه آنلاین از ایرنا، مسعود سلطانی‌فر بعد از جلسه هماهنگی خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس، گفت: بعد از سال‌ها انتظار، اصل ۴۴ قانون اساسی در فوتبال و ورزش ایران صورت اجرایی پیدا می‌کند و خوشحالم که این کار با مشارکت گسترده و موثر دولت، به خصوص وزارت اقتصاد و سازمان‌های خصوصی‌سازی و بورس و همکاری خوب مدیران عامل و هیات مدیره ۲ باشگاه صورت می‌گیرد.

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان با اشاره به جلسه موثر دو وزارتخانه برای نهایی شدن مراحل واگذاری سرخابی‌ها، اظهارکرد: با خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس، سهم مردم در اداره فوتبال ایران به رسمیت شناخته می‌شود و از انحصار خارج شدن مالکیت این ۲ تیم، حتما منجر به افزایش کمیت و کیفیت ۲ باشگاه خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: از روزی که مسئولیت ورزش را بر عهده گرفتم، برنامه مهم من و تیم مدیریتی همراهم، واگذاری استقلال و پرسپولیس و بهره‌وری مناسب از منابع مدیریتی و مالی کشور و مردم بود.

سلطانی‌فر درباره نتایج واگذاری استقلال و پرسپولیس گفت: ثمرات بسیاری از تصمیمات زیربنایی تیم مدیریتی دولت تدبیر و امید از خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس را در آینده ورزش و فوتبال کشور خواهید دید و قطعا نگاه ما ملی و بلند مدت و مبتنی بر یک برنامه و درک صحیح از مشکلات ورزش و فوتبال کشور است و اجازه نخواهیم داد دور باطل مشکلات استقلال و پرسپولیس تکرار شود.

 

 

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید