جلسه رتبه بندی اولیه و صحه گذاری بر مستندات شرکت داروسازی خوارزمی از سوی  گروه پارسیان هوشمند (مجری رتبه بندی فعالان اقتصادی) در کارخانه این شرکت برگزار شد.

به گزارش رتبه آنلاین، در این جلسه فرشید شکرخدایی رییس هیات مدیره گروه پارسیان هوشمند، احسان جنتی فرد مسوول هماهنگی پرونده رتبه بندی از طرف گروه پارسیان هوشمند و اعضا هیات مدیره و سایر مدیران ارشد شرکت داروسازی خوارزمی حضور داشتند.

نمایندگان گروه پارسیان هوشمند برای  بازدید از کارخانه و صحه گذاری بر مستندات داروسازی خوارزمی  به کارخانه اعزام شدند.

واحدهای تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت و … مورد بازدید قرار گرفتندو  در انتها قرار شد که مستندات تکمیلی طی یک هفته برای کمیته رتبه بندی ارسال شود.

شرکت داروسازی خوارزمی به منظور تعیین رتبه خود درحوزه فعالیت صنایع دارویی در طرح ملی رتبه بندی فعالان اقتصادی ثبت نام کرد تا با افزایش شفاف سازی موجبات بهبود در محیط کسب و کار فراهم آورد .عملکرد این شرکت براساس مدل رتبه بندی اتاق ایران  در یک فرآیند ۴۵روزه طی سه سال گذشته در چهار حوزه توان اقتصادی، توان رقابتی در کسب و کار، مدیریت و صلاحیت حرفه ای و هم چنین مسئولیت پذیری اجتماعی ومشتری مداری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

معرفی شرکت

شرکت داروسازی خوارزمی در سال ۱۳۴۲ فعالیت خود را درمرکزتهران و با نام ماکس آغاز کرد و سپس ضمن تغییر نام به شرکت داروسازی خوارزمی به غرب تهران و در حاشیه کیلومتر ۹ جاده مخصوص کرج انتقال یافت. شرکت داروسازی خوارزمی در زمینی به مساحت ۲۴۰۰۰ مترمربع واقع شده و دارای ۲ ساختمان مجزای در حال بهره برداری با کاربری تولید و اداری است. واحد تولید در فضایی به وسعت ۷۰۰۰ مترمربع در ۲ طبقه احداث شده و تمامی خطوط تولیدی این شرکت مشتمل بر ساخت انواع قرص ،کپسول ، شربت ، قطره خوراکی ، پماد ، اسپری و آنتی بیوتیک های خوراکی را مطابق با قوانین GMP  در بر می گیرد. با توجه به طرح های توسعه تهیه شده در زمینه تولید محصولات متنوع و افزایش خطوط تولیدی و همچنین به منظور گسترش و توسعه واحدهای تحقیقات وR&Dو بهبود فضای واحدکنترل کیفیت شرکت، ساخت ساختمانی به مساحت ۱۲۰۰ مترمربع و در سه طبقه دردست اجرا است. این شرکت با همکاری و همیاری واحدهای هم گروه خود مشتمل بر شرکت پخش سراسری دارویی التیام ، شرکت کیمیااثرسلامت ، شرکت پلاسمای خوارزمی نسبت به تکمیل زنجیره تامین همچنین محصولات  اقدام کرده است.