شرکت مهندسی مشاور صنایع غذایی بهین آزما شیراز به منظور تعیین رتبه خود درحوزه فعالیت صنایع غذایی در طرح ملی رتبه بندی فعالان اقتصادی ثبت نام کرد تا با افزایش شفاف­سازی موجبات بهبود در محیط کسب و کار فراهم آورد .به گزارش رتبه آنلاین،  حسن فروزان فرد رییس هیات مدیره گروه پارسیان هوشمند و احسان جنتی فرد مسوول هماهنگی پرونده رتبه بندی از طرف گروه پارسیان هوشمند (مجری رتبه بندی) ، جلسه ای با حضور مدیران ارشد این شرکت در محل شرکت برگزار کردند و از نزدیک با روند فعالیت‌های این شرکت آشنا شدند.

بر همین اساس عملکرد این شرکت براساس مدل رتبه بندی اتاق ایران  در یک فرآیند ۴۵روزه طی سه سال گذشته در چهار حوزه توان اقتصادی، توان رقابتی در کسب و کار، مدیریت و صلاحیت حرفه ای و هم چنین مسئولیت پذیری اجتماعی ومشتری مداری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

بر پایه این گزارش، جلسه رتبه اولیه شرکت از سوی مجری رتبه بندی و با توجه به مدارک ارسالی شرکت مذکور با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد ارایه شد.

معرفی شرکت

شرکت مهندسین مشاور صنایع غذایی بهین آزما شیراز در سال ۱۳۸۲ با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه فرمولاسیون محصولات غذایی تأسیس گردید. این شرکت پس از اندک زمانی، فعالیت خود را در زمینه تأمین مواد اولیه و افزودنیهای صنایع گوشت آغاز نمود و با بهرهگیری از دانش فنی تیم کارشناسی خود، به یکی از ارائه دهندگان برتر استابیلایزرهای سوسیس، کالباس و همبرگر در ایران تبدیل شد.

در سال ۱۳۸۹ با هدف خلق محصولات جدید بر پایه مواد اولیه طبیعی و پاسخگویی به نیازهای آتی صنایع غذایی اقدام به تأسیس و راه اندازی واحد تحقیق و توسعه در محل واحد تولیدی شرکت کرد. در سال ۱۳۹۰ با گسترش دامنه فعالیت خود در صنعت لبنیات موفق به طراحی و تولید انواع استابیلایزرهای مورد مصرف در محصولات لبنی از جمله ماست چکیده و کشک بدون آب گیری (whey less) شد.

این شرکت مفتخر به فروش و ارائه انواع مواد اولیه و افزودنیهای صنایع غذایی تحت نظارت و پشتیبانی کارشناسان واحد فنی خود است.