برد پیت که این روزها به خاطر ماجرای جدایی از آنجلینا جولی مورد توجه واقع شده است اخیرا اعتراف کرده است که در روزهای پایانی زندگی خود با آنجلینا جولی و پیش از متارکه از الکل و مواد مخدر استفاده می کرده است.

به گزارش رتبه آنلاین از انتخاب، برد پیت می گوید پس از آن گه تصمیم گرفت زندگی با همسرش را پایان دهد و صحبت به تقسیم اموال رسید، برای مبارزه با مشکلات به استفاده از الکل و مواد مخدر روی آورد. این موضوعی است که تا کنون بازگو نشده بود.

اعتراف عجیب برد پیت: در روزهای آخر زندگی با آنجلینا به الکل و مواد مخدر پناه بردم

وی در مورد پایان روابطشان گفت: “آنچه فهمیدم این است که من برای جلوگیری از احساسات سخت، احساسات دردناک و آسیب زا در حال فرار بودم. من نمی دانستم که چگونه با آنها برخورد کنم. بنابراین هرچه که پیدا کردم که به فرار موقتم کمک کند استفاده کردم. ین نوع احساسات دشوار است ، من نمی دانم که چگونه بهتر آن را توصیف کنم. این می تواند هر چیزی باشد ، مواد مخدر ، نوشیدن الکل، تماشای نتفلیکس، پرخوری و مواردی مشابه.”

برد پیت اکنون شرایط روانی بهتری دارد و گفته دیگر نمی خواهد از چیزی فرار کند. او می گوید: “همه ما دردهای عمیق را به درجات مختلف تجربه می کنیم برای من رویارویی با مشکلاتم سخت بود اما بالاخره موفق شدم.”