دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
خانهخبرورزشیپیش‌بینی برانکو که درست از آب درآمد

پیش‌بینی برانکو که درست از آب درآمد

در روزهایی که برانکو اصرار داشت که پرسپولیسی ها حتما باید بشار رسن را جذب کنند این سوال برای خیلی‌ها پیش آمد که چرا پروفسور تا این اندازه دارد برای این بازیکن عراقی اعتبار خرج می‌کند.

 به گزارش رتبه آنلاین؛بازیکنی که هواداران پرسپولیس چندان شناختی روی آن نداشتند.ضمن اینکه خاطره تلخ بازیکنان عراقی که در این تیم به میدان رفته بودند دید آنها را نسبت به بازیکنان عراقی خراب کرده بود.با این حال این بار لجبازی های برانکو به نفع تیم تمام شد و بشار رسن به عضویت تیم سرخپوشان درآمد.همان روز برانکو گفت که به شما قول می دهد که رسن آینده پرسپولیس خواهد شد.

داستان شروع شد و بشار رفته رفته و در ابتدا به عنوان بازیکن ذخیره برای تیمش به میدان آمد.شاید تعداد بازی هایی که او برای پرسپولیس کرده به 10 نرسیده باشد اما در همین تعداد کم هم عملکردش آنقدر خوب بوده که پیش بینی های برانکو را تبدیل به واقعیت کند.

رسن در دربی پایتخت یکی از بهترین بازیکنان زمین بود و در شرایط که کتفش آسیب دیده بود اما به خوبی با شرایط کنار آمد و باعث شد تا زمانی که جایش را به محسن مسلمان می دهد هواداران ایستاده برایش کف بزنند.

برانکو پیش بینی خوبی کرده بود و این بازیکن جوان عراقی اگر در پرسپولیس بماند می تواند به یکی از کلیدی ترین بازیکنان این تیم تبدیل شود.بازیکنی که بدون شک برای سال های آینده مشتریان خوبی خواهد داشت و اگر سرخپوشان می خواهند که او را در اختیار داشته باشند باید قراردادش را به بلند مدت و برای چند سال تمدید کنند

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید