جمعه 1 تیر 1403
خانهصنعتحمل‌و‌نقلطولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان

به جای اینکه مجبور باشید در خیابان های شلوغ و پرترافیک دوچرخه سواری کنید یا با استفاده از خودروی شخصی به آلودگی هوا بیفزایید، می توانید از تجمع اتومبیل ها دور شده و از گزینه های سبزتری برای حمل و نقل بهره ببرید که استفاده از مسیر دوچرخه سواری بر فراز اتومبیل ها یکی از این گزینه هاست.

به گزارش رتبه آنلاین ؛در ابتدای سال 2017، طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری طبقاتی در چین افتتاح شد تا مشکلات حمل و نقل را در Xiamen چین مرتفع کند.

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان

مسیر دوچرخه سواری آسمان Xiamen که توسط شرکت طراحی دانمارکی به نام Dissing + Weitling توسعه داده شد، 7.6 کیلومتر طول دارد که این موضوع آن را به بلندترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان تبدیل می کند. این اولین باری نیست که این شرکت تجربه ای مرتبط با دوچرخه سواری داشته، بلکه در حقیقت پروژه ی Bicycle Snake (پل 230 متری مختص دوچرخه در کپنهاک) نیز در سال 2014 توسط آنان ساخته شده است.

این مسیر پک پل طولانی مختص دوچرخه است اما به طور کامل از محیط اطراف خود جدا نیست و در 13 نقطه در طول مسیر به سایر سیستم های حمل و نقل متصل می گردد که 11 تای آنها مربوط به ایستگاه های اتوبوس تندرویی هستند که روی مسیری به موازات مسیر دوچرخه به شهروندان این شهر خدمت می رسانند.

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان

طولانی ترین مسیر دوچرخه سواری در آسمان

این مسیر به شکلی مناسب برای دوچرخه سواری تجهیز شده و دارای 11 رمپ مارپیچ، ایستگاه های دوچرخه عمومی با 355 دوچرخه، 253 پارکینگ در طول 7 پلت فرم و 30 هزار چراغ برای تضمین ایمنی دوچرخه سواری در شب هنگام است.

در حالیکه این مسیر برای ارتقای دوچرخه سواری ایجاد شده، به پیاده ها نیز خدمت می کند. روی این پل،  چندین مسیر پیاده روی وجود دارند که با رنگی متفاوت مشخص شده اند تا از هر گونه سردرگمی و تصادف بین دوچرخه سواران و پیاده ها جلوگیری کنند.

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید