یکشنبه 30 اردیبهشت 1403
خانهصنعتحمل‌و‌نقلرتبه‌ سایپا در رضایت مشتریان 5 پله بالا رفت

رتبه‌ سایپا در رضایت مشتریان 5 پله بالا رفت

مدیرعامل سایپایدک گفت: افزایش رتبه رضایت مشتری سایپایدک در کمتر از یک سال از رتبه 12 به 7 مرهون خدمات کارکنان نمایندگی‌های سایپا است.

به گزارش رتبه‌آنلاین علیشاهی مدیرعامل سایپا یدک گفت: در حال حاضر به 10 برند و 31 مدل خودرو، خدمت ارائه می‌شود که در نوع خود آماری بی بدیل است و در واقع هیچ شرکت خدمات پس از فروشی در کشور فعالیتی به این گستردگی ندارد. همچنین تاکنون به صورت میانگین، روزانه 9،000 مشتری از شبکه خدمات پس از فروش خدمات دریافت می کند که با توجه به این طیف گسترده خودروها و تنوع مشتریان، بدون همکاری و فرصت آفرینی نمایندگان و شبکه خدمات پس از فروش این افزایش رتبه رضایتمندی مشتریان امکان پذیر نبوده است.

طبق اعلام روابط عمومی سایپا، علیشاهی با اشاره به افزایش رضایت مشتریان از شبکه نمایندگی در شش ماه اول سال 96، گفت: این افزایش رضایت با توجه به توانمندی های بالقوه ای که در نمایندگی های سایپا وجود دارد کافی نیست چرا که سطح انتظارات به حق مشتریان صنعت خودرو بیش از پیش افزایش یافته است؛ لذا می بایست تلاش مضاعفی از سوی ستاد و شبکه انجام شود.

وی در ادامه افزود: وضعیت نمایندگی ها براساس رتبه بندی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) در چهار گروه دسته بندی شده است که در مدت باقی مانده تا پایان سال 96 قطعاً رتبه 4 در بین شبکه نمایندگی های سایپا نخواهیم داشت چرا که با تدوین و اجرای اقدامات اصلاحی توسط شبکه و حمایت‌های ستاد، این نمایندگی ها ارتقاء خواهند یافت.

مدیرعامل سایپا یدک با اشاره به لزوم رفتار کریمانه با مشتریان در نمایندگی‌ها، افزود: این موضوع باید جزء وظایف اصلی نمایندگی ها قرار گیرد و مواردی چون مدت زمان پذیرش مشتری، رفتار و برخورد کارکنان تعمیرگاه، نحوه نوبت دهی، توضیحات ارائه شده در زمان ترخیص خودرو و جاری سازی رفتار کریمانه در جهت رضایت مندی بیشتر مشتریان در دستور کار نمایندگی ها قرار گیرد و این اقدامات باعث ارتقاء جایگاه گروه سایپا نزد مشتریان خواهد شد.

 

 

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید