سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1403
خانهاخبار روزتجمع اعتراضی مالباختگان بورس در سه کلان شهر+ عکس

تجمع اعتراضی مالباختگان بورس در سه کلان شهر+ عکس

در حالی ریزش ۸ ماهه بازار سهام و وضعیت بغرنج بورس همچنان ادامه دارد که امروز سهامداران در تهران، مشهد و اصفهان با تجمع اعتراضی به مسئولان، حقوقی‌ها و صدا و سیما، اعتراض کردند.

تجمع اعتراضی مالباختگان بورس در سه کلان شهر+ عکس

به گزارش رتبه آنلاین از اقتصادنیوز، در حالی ریزش چندین ماهه نرخ  سهام  و شاخص بورس همچنان ادامه دارد و خبری از توقف این سیر نزولی و حمایت عملی دولت از بورس نیست که سهامداران در ادامه اعتراض به وضعیت حاکم بر  بازار سرمایه  و بعد از تجمع چند روز پیش در مقابل مجلس و ساختمان بورس تهران، امروز هم اقدام به اعتراض کردند.

سهامداران تهرانی، مشهدی و اصفهانی امروز در مقابل بورس منطقه‌ای تجمع کرده و نسبت به بی‌تفاوتی مسئولان برای ۸ ماه ریزش و زیان سنگین و عدم مبارزه با متخلفان و مفسدان اعتراض کردند. حتی بخش خبری ۲۰: ۳۰ صدا و سیما به دلیل عدم پوشش صدای اعتراض سهامداران را مورد عنایت قرار دادند.

در تجمع اعتراضی سهامداران اصفهان در مقابل تالار منطقه ایی هم نسبت به وضعیت نامطلوب بازار سرمایه، عدم رسیدگی مسئولان، دادن وعده‌های تو خالی و عدم مبارزه با حقوقی‌های متخلف، شعارهای مانند “حقوقی حیا کن بازار را رها کن” و “مسئول بی‌لیاقت کجایی؟” داده شد.

سهامداران معترض پایتخت هم با حضور در مقابل ساختمان شرکت  بورس، خیابان سعادت آباد را با نشستن و سر دادن شعار، بستند.

در این میان، اقدامات اخیر سازمان بورس در مواردی چون افزایش دامنه نوسان به مثبت ۶ و منفی ۳، هم فایده ایی به حال وخیم بازار نداشته است.

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید