سه‌شنبه 8 خرداد 1403
خانهاخبار روزاسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۱۴۰۰/۰۶/۰۶

امروز سهامداران شرکت‌های فروسیلیس ایران، بهنون ایران و موتوژن در بورس و معامله‌گران شرکت‌های پخش هجرت، فرابورس ایران و صنایع فولاد آلیاژی یزد در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش رتبه آنلاین از خبرگزاری تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 25هزار و 555واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 575هزارواحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 12میلیارد و 341میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 11هزار و 433میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 130هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فروسیلیس ایران، بهنون ایران و موتوژن بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های نورد و قطعات فولادی، مبین انرژی خلیج فارس و فیبر ایران بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله 4میلیارد و 547میلیون ورقه به‌ارزش 8هزار و 513میلیارد تومان در 635هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 410واحد رشد کرد و در ارتفاع 22هزار و 728واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پخش هجرت، فرابورس ایران و صنایع فولاد آلیاژی یزد بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بازرگانی و تولیدی مرجان کار، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و صنعتی دوده فام بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید