پنج‌شنبه 28 تیر 1403
خانهخبراقتصادی5 شرکت برتر دارویی جهان براساس گردش مالی درسال 2021

5 شرکت برتر دارویی جهان براساس گردش مالی درسال 2021

به گزارش رتبه آنلاین 5 تا از بهترین شرکتهای داروسازی براساس گردش مالی در سال 2021 به شرح زیر میباشد:

1_منایع چین China Resources

منابع چین یک شرکت هولدینگ متنوع است که برای اولین بار در سال 1938 درهنگ کنگ تاسیس شد. درگروهای تحت شرکت منابع چین ، پنج حوزه تجاری شامل محصولات مصرفی ، مراقبت های بهداشتی ، خدمات انرژی ، ساخت و ساز و بهره برداری شهری ، فناوری و امور مالی ، هفت واحد تجاری مهم استراتژیک ، 19 مرکز سود درجه 1 ، حدود 2000 نهاد تجاری و بیش از 420،000 فعالیت وجود دارد.

گردش مالی :95 میلیارد دلار

2_جانسون و جانسون Johnson & Johnson

جانسون و جانسون و شرکت های تابعه آن تقریباً 132،200 کارمند در سراسر جهان دارند که در تحقیق و توسعه ، ساخت و فروش طیف گسترده ای از محصولات در زمینه مراقبت های بهداشتی فعالیت می کنند. یک شرکت هولدینگ است و شرکتهای عملیاتی تقریباً در همه کشورهای جهان تجارت می کنند.  تمرکز اصلی شرکت محصولات مرتبط با سلامتی و رفاه انسان میباشد.جانسون و جانسون در ایالت نیوجرسی در سال 1887 عضو شد.

گردش مالی : 82 میلیارد دلار

3_سینوفرم Sinopharm

یک شبکه تولید و توزیع دارو در سرلسر کشور چین برای دارو‌ها و دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی ایجاد کرده است که شامل 5 مرکز هوانوردی ، بیش از 40 مرکز در سطح استان و بیش از 240سایت لجستیک در سطح شهرداری است.

گردش مالی :71 میلیارد دلار

4_گروه روشه Roche Group

روشه یکی از اولین شرکت هایی بود که درمان های هدفمندی را برای بیماران و بهترین شرکت های دارویی ارائه داد. این شرکت با قدرت ترکیبی در داروسازی و تشخیص ، از هر شرکت دیگری برای هدایت بیشتر مراقبت های بهداشتی شخصی مجهز است.

گردش مالی : 63 میلیارد دلار

5_بایر Bayer

یک شرکت علوم زندگی است که بیش از 150 سال سابقه و صلاحیت های اصلی در زمینه های بهداشت و درمان و کشاورزی دارد. این برند با محصولات نوآورانه در یافتن راه حل هایی برای برخی از چالش های مهم زمان ما نقش دارد.

گردش مالی : 52 میلیارد دلار

نویسنده:احمد عزیزاله خمسه

منبع:firmsworld

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید