شنبه 29 اردیبهشت 1403
خانهخبرفرهنگی و هنریگروه بازیگران «هایلایت» تکمیل شد

گروه بازیگران «هایلایت» تکمیل شد

با پیوستن غزاله جزایری و مرضیه صدرایی به «هایلایت»، گروه بازیگران این اثر نمایشی تکمیل شد.
غزاله جزایری و مرضیه صدراییهم به «هایلایت» سوسن پرور پیوستند. همچنین منا شمس‌الدینی، سمیه شوقی، بیژن قهرمانی، شی‌ماءملکیان نیز در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند. پیش از این حضور صدیقه کیانفر،سوسن پرور، فاطمه هاشمی و شراره درشتی در این نمایش قطعی شده بود.

به گزارش رتبه آنلاین،«هایلایت» آذرماه در تماشاخانه باران روی صحنه می‌رود. سوسنپرور در این نمایش با نگاهی آسیب‌شناسانه و با رویکرد طنز به از بین رفتن مفهوم خانوادهمی‌پردازد. «هایلایت» روایت زندگی زناشویی چند زن در یک آرایشگاه است و این سوال رامطرح می‌کند که چرا زندگی‌های متاهلی در حال حاضر چندان موفق نیستند؟! چرا در میانهراه عشق فراموش می‌شود؟! آن‌ها که عاشق هم بودند به هم عادت می‌کنند یا زندگی‌شان شاملروزمرگی می‌شود؟! آیا گذر زمان باعث می‌شود خوبی‌های یکدیگر را فراموش کنند و فقط ایرادهایهم را ببینند؟!

«هایلایت» را ریحانه حسن‌زاده و سوسن پرور نوشته‌اندو کارگردانی آن بر عهده پرور است.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از شمیس پورشاهرضایی (دستیارکارگردان و برنامه‌ریز)، تینا تمدنی (منشیصحنه)، سمیه شوقی (مدیرتولید)، امیرحسین اکبرزاده، رضا درویش (طراح صحنه)، آرزو ذوالفقاری (طراح لباس)، تاراپورشاهرضایی (دستیارلباس)، نازنین بابایی (طراحو مجری گریم)، مهران میرمیری (آهنگساز)،بابک آب‌برین (طراح گرافیک، پوستر وبروشور)، کوروش برزی، بابک آب‌برین (عکاس) و مریم نراقی (مدیر فرهنگی و مشاور رسانه‌ای).

منبع : خبرآنلاین

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید