قیمت سهام شرکت‌های بورسی امروز نوسانات کمی داشت، تعدای از سهم‌های شاخص‌ساز توانستند با رشد مواجه شوند و کنترل شاخص را در دست بگیرند اما بسیاری از سهم‌ها با افت قیمت مواجه شدند.

به گزارش رتبه آنلاین از ایسنا، امروز سه‌شنبه شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس اوراق بهادار تهران ۲۵ واحد رشد کرد و به رقم ۹۳ هزار و ۶۱۲ واحدی رسید، همچنین شاخص کل هموزن با افت سه واحد تا رقم ۱۶ هزار و ۶۱۰ کاهش یافت. از طرفی شاخص آزاد شناور  با ۱۱ واحد رشد به رقم ۹۹ هزار و ۴۴۵ واحدی رسید. در عین حال شاخص بازار اول و دوم به ترتیب ۱۱ واحد افت و ۲۱۰ واحد رشد را تجربه کردند.

آسان پرداخت پرشین، پالایش نفت بندرعباس و فولاد مبارکه اصفهان سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر مثبت را روی دماسنج بازار سرمایه داشتند اما در طرف مقابل خدمات انفورماتیک، سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی و فولاد خوزستان سعی کردند شاخص‌ها را به سمت پایین هدایت کنند.

بسیاری از سهم‌ها در معاملات امروز با کاهش قیمت رو به رو شدند اما رشد تعدادی از سهم‌های شاخص ساز توانست نماگر اصلی بازار سرمایه را تا ۱۱ واحد نسبت به روز گذشته بالا تر ببرد.

آیفکس نیز نسبت به روز گذشته ۴.۶ واحد رشد کرد و به رقم هزار و ۵۷ واحدی رسید، فرابورس ایران شاهد ۱۲۳ میلیارد تومان معامله بود که حجم آن به ۲۴۴ میلیون سهم و اوراق مالی رسید.