یکشنبه 30 اردیبهشت 1403
خانهخبرخواندنی‌هاپیرزن 81 ساله با بلندترین مو در ویتنام

پیرزن 81 ساله با بلندترین مو در ویتنام


پیرزن ویتنامی که دارای بلتدترین مو در جهان است که طول آن به 3 متر می‌رسد.


قبلا افراد زیادی را دیده‌ایم که مو‌هاي خود را خیلی بلند کرده‌اند، اما این زن ۸۱ ساله مو هاي ژولیده ۳ متری خود را بافته و مانند یک مار روی سرش جمع می‌کند.

او ادعا می‌کند از ۲۲ سال پیش بلندکردن مویش را شروع کرده است. موهاي او اخیرا به صورت ویروسی در شبکه‌هاي اجتماعی ویتنام منتشر شده و مردم را متعجب می‌کند که چطور یک زن ۸۱ ساله می‌‎تواند با این موهاي بلند ژولیده زندگی کند.

اما این زن می‌گوید که این گزینش او نبوده و موهاي او تا سال ۱۹۹۵ طبیعی بود تا این که متوجه شد موهایش در پشت سر به هم گره خورده‌اند، او سعی کرد آن‌ها را با شانه باز کند، اما فایده‌اي نداشت بنابراین آن‌ها را کوتاه کرد. بااین حال دوباره به همین شکل رشد کرد و هرچه بلندتر شد ضخیم‌تر شد. بعد از چندین بار کوتاه کردن تصمیم گرفت اجازه دهد به همین شکل رشد کنند و امروز بعد از ۲۲ سال او سه متر مو دارد.

همانطور که می‌توانید تصور کنید زندگی با چنین موهایی بسیار سخت است. این مو‌ها او را مجبور می‌کند تا آن‌ها را روی سرش بگذارد و وقتی بیرون میرود با چیزی بپوشاند، زیرا مردم  می‌خواهند آن را لمس کنند و بچه‌ها سوالات زیادی می‌پرسند. شامپو کردن مو‌ها حداقل یک ساعت و خشک شدنشان ممکن هست یک روز طول بکشد.

 

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید