تقریباً به همان روشی که هر فردی یک بتمن مورد علاقه خود را دارد، همه تماشاگران یک جوکر مورد علاقه نیز دارند. جوکری با طرح لبخند ویژه خود که مدام درحال پوزخند زدن به افراد جامعه است. جوکری که از جک نیکلسون تا هیث لجر را در قامت خود دیده است. اما به نظر می رسد نسخه واکین فینیکس در نوع خود منحصر به فرد است.
به گزارش رتبه آنلاین از انتخاب (Entekhab.ir): تقریباً به همان روشی که هر فردی یک بتمن مورد علاقه خود را دارد، همه تماشاگران یک جوکر مورد علاقه نیز دارند. جوکری با طرح لبخند ویژه خود که مدام درحال پوزخند زدن به افراد جامعه است. جوکری که از جک نیکلسون تا هیث لجر را در قامت خود دیده است. اما به نظر می رسد نسخه واکین فینیکس در نوع خود منحصر به فرد است.

به گزارش رتبه آنلاین از انتخاب، اگرچه بازیگران مختلفی نقش جوکر را ایفا کرده اند اما به نظر می رسد واکین فینیکس یکی از جذاب ترین افرادی در نظر گرفته شده که این نقش را بازی می کند. تا جایی که نظرات بسیار مبتی از منتقدان نیز دریافت کرده است.

کارگردانی این نسخه از فیلم جوکر به عهده تاد فیلیپس است که معروف ترین کار پیشین وی مجموعه سریال های کمدی The Hangover بود. این فیلمساز این بار به سراغ فیلم جوکر رفته و با یک انتخاب هوشمندان واکین فینیکس را انتخاب کرده است که بازیگری درجه یک در نظر گرفته می شود بر اساس گمانه زنی های برگرفته از امتیازدهی منتقدان واکین فینیکس صدرنشین امتیازات بازیگری است و پس از او تام هنکس قرار دارد.

در این فیلم ، نام واقعی جوکر آرتور فلک است. وی نقش یک کمدین ناکام را بازی می کند که پس از شکست های متعدد دیوانه شده و به جنایات روانی دست می زند. جالب است بدانید که این نسخه فیلم چندان شبیه به کتاب های جوکر و نسخه های اصلی نوشته نشده است.  فیلیپس در دفاع از این کار در مصاحبه ای با مجله امپایر گفت: “ما از کتاب های طنز چیزی پیروی نکردیم که مردم از آنها عصبانی هستند. ما فقط نسخه خودمان را نوشتیم و حدس زدیم که ممکن است مردی مثل جوکر از کجا آمده باشد. این همان چیزی بود که برای من جالب در نظر گرفته می شد. کل این فیلم درباره همین مرد مرموز است.”