شنبه 26 خرداد 1403
خانهعکسبانک و بیمهنگاهی به برترین شرکت های بیمه جهان: از سهم بازار و نوآوری...

نگاهی به برترین شرکت های بیمه جهان: از سهم بازار و نوآوری تا تخصص مالی

صنعت بیمه یک حوزه بسیار متنوع، پویا و رقابتی است که نقش مهمی در زندگی روزمره مردم دارد. با مدل های مختلف کسب و کار و رویکردهای مدیریت ریسک، جای تعجب نیست که امروزه شرکت های بیمه زیادی در سراسر جهان وجود دارند.
در اینجا 10 شرکت بیمه برتر بر اساس سهم بازار آنها در سال 2021 آورده شده است:

1-UnitedHealth Group

گروه یونایتد هلث یک شرکت خدمات بهداشتی متنوع است که راه حل های بیمه، فناوری و داده را برای رفع نیازهای اعضا و مشتریان خود ارائه می دهد. طیف گسترده ای از محصولات از جمله بیمه درمانی، مزایای داروخانه و خدمات سلامت روان و رفاه را ارائه می دهد. UnitedHealth بزرگترین ارائه دهنده بیمه در ایالات متحده از نظر درآمد کل است و یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات مراقبت های پزشکی است. UnitedHealth از طریق بخش های مختلف خود به افراد، مشاغل و نهادهای دولتی خدمت می کند.

UHG

2-AXA Group

AXA Group یک شرکت بیمه چندملیتی مستقر در فرانسه است. طیف گسترده ای از محصولات بیمه ای از جمله بیمه عمر، سرمایه گذاری، از کارافتادگی و پوشش های درمانی را ارائه می دهد. نام AXA در سطح جهانی به دلیل کیفیت، اعتماد و تخصص مالی شناخته شده است. گروه آکسا با سبد محصولات متنوع و تعهد به جلب رضایت مشتری، به یکی از بزرگترین شرکت های بیمه در جهان تبدیل شد.

AXA

3-Allianz Group

گروه آلیانز یکی از ارائه دهندگان خدمات مالی پیشرو در جهان است که طیف وسیعی از محصولات را از بیمه عمر و از کارافتادگی تا سرمایه گذاری و صندوق های بازنشستگی ارائه می دهد. این گروه در بیش از 70 کشور فعالیت می کند و بیش از 163000 کارمند در سراسر جهان دارد. این شرکت تعهدی قوی به خدمات مشتری، نوآوری و توسعه پایدار دارد و یک رهبر جهانی در مدیریت ریسک و مهندسی مالی است. این گروه با طیف متنوعی از خدمات و تخصص در بسیاری از زمینه ها، به یک بازیگر پیشرو در صنعت خدمات مالی تبدیل شد.

Allianz

4-AIA Group

AIA Group یک شرکت بیمه چندملیتی مستقر در هنگ کنگ است که در 23 کشور در سراسر آسیا فعالیت دارد. محدوده محصول اولیه آن بیمه عمر است که از طریق طیف وسیعی از کانال های توزیع شامل نمایندگان و کارگزاران مستقل، شرکای بیمه بانکی و کانال های فروش مستقیم به مصرف کننده ارائه می شود. گروه AIA همچنین به دلیل سرمایه گذاری های خود در پروژه ها و ابتکارات اجتماعی در زمینه های آموزش، بهداشت، محیط زیست و توسعه اقتصادی معروفیت دارد. گروه AIA با تمرکز بر مشتریان و تعهد به جامعه، یک بازیگر تأثیرگذار در بازار بیمه آسیا است.

AIA

5-ZURICH Insurance Group

زوریخ آمریکای شمالی یکی از زیرمجموعه های گروه بیمه زوریخ است که محصولات و خدمات بیمه ای را در سراسر ایالات متحده و کانادا ارائه می دهد که با دفاتر شرکتی در شیکاگو، مجموعه‌ای متنوع و پویا از محصولات را مدیریت می‌کند، از بیمه اموال و تلفات تا طیف گسترده‌ای از خدمات تخصصی.

زوریخ آمریکای شمالی پوشش و خدمات با کیفیتی را به افراد، مشاغل، سازمان های غیرانتفاعی و دولتی در سراسر کشور ارائه می دهد. این شرکت با شبکه ای مستقر از متخصصان و تمرکز بر رضایت مشتری، به یک ارائه دهنده قابل اعتماد و محترم بیمه در آمریکای شمالی مبدل شد.

زوریخ

در پایان، برترین شرکت های بیمه جهان تخصص و تعهد خود را در ارائه خدمات مالی نوآورانه و با کیفیت به مشتریان خود ثابت کرده اند. سبد محصولات متنوع آنها، تعهد به رضایت مشتری و تمرکز بر رشد پایدار، همگی به موفقیت آنها در صنعت رقابتی و پویای بیمه کمک کرده است. این شرکت های بیمه با سرمایه گذاری در جدیدترین فناوری، گسترش دامنه جهانی خود و حفظ شراکت قوی با مشتریان و جوامع محلی، جایگاه خود را در صدر بازار جهانی مستحکم کرده اند.

منبع:

www.statista.com

همچنین بخوانید:

دو بازارگردان “البرز” را بیمه می‌کنند

صندوق بیمه کشاورزی شایسته‌ کشاورزان نیست

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید