ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین تاکید کرد که دوست داشت قهرمانی در جام جهانی را تجربه کند با این حال هیچ کدام از جام هایی را که با بارسلونا به دست آورده با جام جهانی عوض نخواهد کرد.

به گزارش رتبه آنلاین، ایسنا و به نقل از Tyc، لیونل مسی با وجود آن که در بارسلونا جام‌های زیادی به دست آورده است اما در تیم ملی فوتبال آرژانتین هم‌چنان در حسرت قهرمانی در جام جهانی است.

او در سال ۲۰۱۴ به فینال جام جهانی راه پیدا کرد اما در نهایت آلبی سلسته با یک گل برابر ژرمن‌ها تن به شکست داد تا مسی هم‌چنان در حسرت بالا بردن جام جهانی باشد.

او در گفت‌وگویی که با کانال Tyc آرژانتین داشت، گفت: آرزو داشتم که قهرمانی در جام جهانی را به دست آورم اما فکر نمی‌کنم که هیچ کدام از جام‌ها و افتخاراتی را که به دست آورده‌ام با جام جهانی عوض کنم. آنچه را که تا الان به دست آورده‌ام خداوند به من بخشیده است.

مسی ادامه داد: رویای این همه افتخار را در سر نداشته‌ام. بیش‌تر از آنچه که در تصور داشته‌ام به دست آورده‌ام با این حال به تلاش خود ادامه می‌دهم.

تیم ملی فوتبال آرژانتین با مسی دو فینال کوپا آمه ریکا و یک فینال جام جهانی را تجربه کرده است با این حال نتوانست جام را بالای سر ببرد.