خبرگزاری فارس: ساخت فیلم «کوروش» به کارگردانی جعفری‌جوزانی در ملایر

فرماندار ملایر با بیان اینکه قرار است فیلم «کوروش» به کارگردانی مسعود جعفری‌جوزانی در ملایر ساخته شود، گفت: تفاهم‌نامه ساخت فیلم انجام شده و به‌ زودی ایجاد شهرک سینمایی نیز برای ساخت این فیلم در ملایر آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر، عبدالعظیم رضایی پیش از ظهر امروز در جمع مسوولان روابط عمومی ادارات شهرستان ملایر ضمن قبولی طاعات و عبادات در ماه پرفضیلت رمضان اظهار کرد: در این ماه درهای رحمت خداوند به روی همه بندگان باز است و این بستگی به تلاش هرکسی دارد که چه مقدار بتواند از فیوضات این ماه بهره‌مند شود.

وی ضمن گرامیداشت روز روابط عمومی بیان کرد: یکی از وظایف اصلی روابط عمومی‌ها اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به مردم از خدمات انجام‌شده در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

فرماندار شهرستان ملایر افزود: اگر ملایر به‌ عنوان شهرستانی بافرهنگ در سطح کشور مطرح است نشان از تلاش‌های صورت گرفته در همه عرصه‌ها دارد که روابط عمومی‌ها یکی از این ارکان‌هاست.

وی با بیان اینکه بسیاری از خدمات روابط عمومی‌ها دیده نمی‌شود، تصریح کرد: افتخار همه ما این است که خدمتگزار مردمی شریف و با فرهنگ هستیم و این شأن و جایگاه روابط عمومی‌ها را بالا می‌برد.

رضایی بیان کرد: فرهنگ پایه و اساس اولیه هر جامعه و سپس امور سیاسی و استراتژیک مطرح است که اگر این‌ها کنار هم باشند، قطعاً بسیاری از مشکلات جامعه رفع خواهند شد.

وی یادآور شد: بسترهای خوب و مناسبی در شهرستان ملایر وجود دارد که باید شناسایی، برنامه‌ریزی و قابل‌ استفاده شود تا شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این منطقه شویم.

فرماندار ملایر با اشاره به اینکه قرار است فیلم «کوروش» به کارگردانی مسعود جعفری‌جوزانی در ملایر ساخته شود، تصریح کرد: تفاهم‌نامه ساخت فیلم انجام شده و به‌ زودی شهرک سینمایی نیز برای ساخت این فیلم در ملایر آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: ساخت این کار ارزشمند ضمن اینکه نشان از فرهنگ و قدمت تاریخی این دیار دارد جایگاه شهرستان را در عرصه ملی تقویت خواهد کرد.

رضایی با بیان اینکه بسیاری از سوء تفاهم‌ها با گفت‌وگوی صادقانه رفع خواهد شد اظهار داشت: یکی از مشکلات جامعه که در بین مردم وجود دارد عدم تعامل صحیح باهم و کم صحبت کردن است که باید این فرهنگ سنتی و دیرینه را تقویت کنیم.

وی در ادامه به شیطنت‌های آمریکا اشاره و بیان کرد: قطعاً نیاز به گفت‌وگو و وحدت در سطح ملی در این برهه از زمان بیشتر احساس می‌شود و باید آن را تقویت کرده و  اگر این وحدت بین دولت و ملت بیشتر شود هیچ تهدید خارجی نمی‌تواند به جامعه ما آسیب برساند.

فرماندار ملایر با اشاره به اینکه به‌ زودی و با میل و رضایت خودم از شهرستان ملایر جابجا می‌شوم تصریح کرد: این جابجایی به دلیل مشکلات شخصی و علیرغم میل باطنی خودم است و خدمت در ملایر را به‌عنوان یک افتخار برای خودم می‌دانم و همیشه خودم را یک شهروند ملایری می‌دانم.