رشد ارزش معاملات بورس در روز سبز قندی ها +اینفو

امروز قیمت سهام تمام شرکت‌های گروه قند و شکر افزایش یافت. نمادهای قثابت، قنیشا، قلرست، قصفها، قشیر، قپیرا، قچار، قزوین و قمرو همگی با رشد ارزش مواجه بودند.

به گزارش رتبه آنلاین از اقتصادنیوز، در معاملات روز ‌دوشنبه، شاخص کل بورس ۵ هزار و ۳۳۳ واحد افت کرد و به رقم یک میلیون و ۳۰۱ هزار واحد رسید. اما شاخص کل هم‌وزن ۲ هزار و ۷۳۷ واحد بالا آمد و در رقم ۴۶۹ هزار و ۳۹۱ واحد ایستاد. همچنین شاخص کل فرابورس ۹۹ واحد صعود کرد و به رقم ۱۹ هزار و ۱۷۴ واحد رسید.

گروه سبز بازار

امروز قیمت سهام تمام شرکت‌های گروه قند و شکر افزایش یافت. نمادهای قثابت، قنیشا، قلرست، قصفها، قشیر، قپیرا، قچار، قزوین و قمرو همگی با رشد ارزش مواجه بودند. ارزش معاملات صنعت «قند و شکر» با ۶۲٫۱۳ درصد افزایش به ۲۱۷ میلیارد تومان در بورس و فرابورس رسید.

سهم‌های تاثیرگذار

در معاملات روز دوشنبه فملی، خودرو و شپنا نمادهای قرمزرنگ بازار بودند که بیشترین تاثیر را در افت شاخص کل داشتند. شستا، بترانس و حکشتی نیز بزرگان سبزرنگی بودند که بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند.

ارزش معاملات

امروز ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم ۲۵ هزار و ۲۴۴ میلیارد تومان رسید که نسبت به روز ‌یکشنبه ۵۴ درصد افزایش یافته است. ارزش معاملات خرد نیز ۹ درصد افزایش یافت و به رقم ۱۴ هزار و ۹۱۵ میلیارد تومان رسید.

رشد تقاضا

در پایان معاملات امروز ارزش صف‌های خرید ۹ درصد کاهش یافت و به رقم هزار و ۵۶۱ میلیارد تومان رسید. همچنین ارزش صف‌های فروش ۲۴ درصد افزایش یافت و ۹۴۰ میلیارد تومان بود.

بورس اینفو