دوشنبه 25 تیر 1403
خانهخبررئیس پلیس راه:از حضور در مناطق زلزله زده خودداری کنید

رئیس پلیس راه:از حضور در مناطق زلزله زده خودداری کنید

رئیس پلیس راه راهور  با اعلام این موضوع گفت:”این موضوع می تواند در روند امدادرسانی اختلال ایجاد کند. وقتی که سازمان های امدادی ما مثل هلال احمر، سپاه، ارتش و نیروی انتظامی حضور دارند و عملیات امداد و نجات را به خوبی انجام می دهند و نیاز به تقویت و کمک دارند، منطقی است که کمک های خودمان را برای آنها ارسال کنیم.”

به گزارش رتبه آنلاین سردار حمیدی افزود:”از حضور فیزیکی در مناطق زلزله زده و آسیب دیده جدا خودداری کنیم. این موضوع، روند ترافیک را دچار اختلال می کند. در حال حاضر طرح ترافیک خاصی را داریم اجرا می کنیم و اجازه ورود غیرمجاز به خودروهای غیرمجاز نمی دهیم.”

رئیس پلیس راه راهور ناجا ادامه داد:”خودروهای سنگینی که حضورشان در منطقه توجیهی ندارد برایشان ممنوعیت تردد ایجاد کرده ایم. برای خودروهای باری که از منطقه خارج می شوند، و مجوز خروج ندارند، نیروهایی برای کنترل وجود دارند و همکاران ایست بازرسی در حوزه انتظامی گذاشته اند تا خدای ناکرده اموال مردم، آسیبی نبیند.”

سردار حمیدی در پاسخ به این سوال که این طرح های ترافیکی تا کی ادامه خواهد داشت، توضیح داد:”تا زمانی که امنیت در منطقه جا بیفتد و عملیات امداد و نجات به پایان برسد. بستگی به اقدامات سایر دستگاه ها برای امدادرسانی و آواربرداری دارد.”

او همچنین با اشاره وضعیت راه‌ها، گفت: “ما در ابتدای کار متاسفانه شاهد این بودیم که بخشی از راه های جاده های ما به دلیل ریزش سنگ و آوار، دچار مشکل شد و تردد در آنجا، اختلال پیدا کرد. اما با پیگیری هایی که همکاران انجام دادند و کمک هایی که از طریق سازمان های مسئول مثل سازمان راهداری و مردم محلی مثل پیمانکارانی که در اینجا کار می کردند، توانستیم در کوتاه ترین زمان ممکن جاده هارا باز بکنیم و ترافیک مان در این محدوده ها روان است.”

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید