امروز سهامداران بانک دی با صف خرید ۳۰میلیونی رشدی ۳.۶درصدی را رقم زد.

به گزارش رتبه آنلاین و به نقل از اقتصاد آنلاین، در پایان معاملات امروز فرابورس سهام بانک دی با ۳.۶درصدی رشد پس از ۲۷ روز افت قیمت، سبزپوش شد و پرتراکنش نماد فرابورس نام گرفت. به این ترتیب سهام بانک دی معاملات فردا را با قیمت ۱۹،۴۸۶ریال آغاز خواهد کرد.

بانک دی همانند چند روز گذشته، معاملاتش را به صف فروش آغاز کرد اما طولی نکشید که با افزایش تقاضا مواجه شد. معامله‌گران صف خرید ۳۰میلیونی برای سهام دی تشکیل دادند و این صف  با وجود اینکه یک بار عرضه شد، اما تا پایان زمان معاملات پایدار بود. قیمت آخرین معامله سهام بانک دی در پایان بازار امروز، ۱۹،۹۴۱ریال را ثبت شد و نسبت به روز گذشته افزایش ۶درصدی را تجربه کرد.

ارزش معاملات امروز «دی» به حدود ۴۶۵میلیارد تومان رسید و حجم معاملات این نماد حدود ۲۴۰میلیون برگه سهم رقم خورد. این درحالی است که میانگین حجم ماه این نماد، تنها حدود دو میلیون برگه سهم است. اشخاص حقیقی در دو سمت خرید و فروش پیشتاز بودند. آن‌ها ۹۵درصد برگه سهم‌های دی را خریدند و حقوقی‌ها خریدار پنج درصد آن‌ها بودند. همچنین در سمت فروش، حقیقی‌ها سهم ۹۶درصدی و کدهای حقیقی سهم چهار درصدی داشتند.