شرکت فخیم آذین جزو شرکت‌های برنزین رتبه بندی فعالان اقتصادی اتاق ایران  با حضور در دور جدید رتبه بندی و رقابت اقتصادی، در عمل شفافیت عملکرد شرکتی خود را به اثبات رسانده است.

به گزارش رتبه آنلاین، جلسه بازدید از  در این شرکت برگزار شد که رتبه بندی اولیه این شرکت در قالب آن ارائه شد.

بر اساس این گزارش، احسان جنتی فرد مدیر تحقیق و توسعه گروه پارسیان هوشمند در این جلسه که با حضور مدیران ارشد آن شرکت برگزار شد، روند این رتبه بندی را بررسی کردند.

گفتنی است شرکت یاد شده در سال ۹۴در رتبه بندی حضور پیدا کرده است و هم اکنون در حال رتبه بندی است.

گروه صنایع شیمیایی احد فخیم در سال ۱۳۸۰ توسط جناب آقای مهندس فخیم ،مدیرعامل محترم در زمینی به مساحت ۸۰۰ متر وبا تولید سالیانه  ۵۰۰ تن مرکب فعالیت خود را آغاز نمود. از زمان شروع فعالیت ، مدیریت مرکب چاپ احد فخیم با برنامه ریزی دقیق و مدون نسبت به تربیت نیروی انسانی متخصص اقدام کرده‌اند.

این مجموعه در حال حاضر یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مرکبهای چاپ فلکسو و روتو گراور جهت بسته بندی مواد غذایی و بهداشتی و دارویی در ایران است. و در حال حاضر با تولید متجاوز از ۵۰۰۰ تن در سال و بیش از ۲۴ نوع مرکب و محصولات تخصصی جانبی نقش بسیار مهمی را در پیشرفت صنایع کشور بر عهده دارد.

این شرکت  بر پایه تحقیقات فشرده و منسجم و آگاهی از فناوری روز دنیا، برنامه های خود را بر اساس ارتقاء کیفیت تولید، محصولات جدید و جذب کارشناسان قرار داده است. هم اکنون محصولات این شرکت علاوه بر بازار داخل کشور به کشور های ترکیه ، آذربایجان ، ارمنستان و گرجستان صادر می‌شود و تمام مشتریان از کیفیت محصولات ابراز رضایت کامل دارند.

گروه صنایع شیمیایی فخیم با موسسه تحقیقاتی رنگ امیر کبیر همکاری نزدیک داشته و با شرکت های مختلف اروپایی برای تامین مواد اولیه ارتباط دارد.