یکشنبه 27 خرداد 1403
خانهخبرورزشیجای خالی 4 تفنگدار جذاب آخرین دربی

جای خالی 4 تفنگدار جذاب آخرین دربی

4 ستاره سرخابی که فصل گذشته عملکرد درخشانی در ترکیب تیم خود داشتند در دربی روز 5شنبه حضور ندارند.

 به گزارش “رتبه آنلاین” ، نزدیک به 8 ماه از آخرین دربی پایتخت میان دو تیم سرخابی می گذرد و ترکیب های دو تیم نسبت به فصل گذشته تغییرات چشمگیری داشته است.

نکته جالب توجه اما در ترکیب دو تیم، خروج بازیکنان تاثیر گذار آخرین دربی است که در این دیدار قطعا حضور نخواهند داشت.

سروش رفیعی زننده گل اول دیدار قبل با پایان فصل راهی لیگ ستارگان قطر شد تا شماره 7 پرسپولیسی ها در آخرین دربی، شانس حضور دوباره در این دیدار بزرگ را از دست بدهد.

مهدی طارمی هر چند هنوز از جمع بازیکنان پرسپولیس خارج نشده؛ اما به دلیل محرومیت این دیدار را از دست می دهد. مهاجم قرمزها، همواره از ستاره های دربی بوده و با گلزنی های خود نقش پر رنگی در این دیدار ایفا کرده؛ اما برانکو ستاره دربی های اخیر خود را در اختیار ندارد.

استقلالی ها نیز در این دیدار نسبت به آخرین دربی دو بازیکن تاثیر گذار خود را در اختیار ندارند. کاوه رضایی مهاجم تاثیر گذار و زننده آخرین گل آبی ها در دربی این روزها مشغول درخشش در لیگ بلژیک است و در این دیدار حضور ندارد.

رابسون جانواریو مدافع آبی ها نیز با شروع فصل راهی لیگ پرتغال شد تا پیراهن بوآویشتا را بر تن کند. جانواریو فصل گذشته رهبر خط دفاعی آبی ها بود و در هر دو دربی که فصل گذشته در آن حضور داشت، با درخشش خود باعث شکست ناپذیری آبی ها شد.

غیبت 4 ستاره دربی های فصل گذشته در این دیدار، مطمئنا می تواند جذابیت این دیدار را تحت تاثیر قرار دهد و جانشینان این 4 بازیکن وظیفه سختی برای پر کردن جای خالی این بازیکنان پیش رو دارند.

امید نورافکن، بهنام برازی و رامین رضاییان دیگر ستاره هایی هستند که در آخرین دربی حضور داشتند؛ اما شانس حضور در این دربی را ندارند.

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید