بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ خزر در صدر ارزش معاملات  ظاهر شد

امروز معامله‌گرها ۳۳۰میلیارد تومان سهام خزر خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و ۱۰.۴درصد از کل سهام کلوند معامله شد.

به گزارش رتبه آنلاین از اقتصادآنلاین – هانا پاکمند، روز جاری در مجموع حدود ۱۰هزار و ۲۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «خزر»، «شپنا»، «خودرو»، «شستا» و «کلوند» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۳۳۰میلیارد تومان سهام فنرسازی زر دست به دست شد، پالایش نفت اصفهان پس از معاملاتی به ارزش ۲۸۵میلیارد تومان دوم شد و سهام ایرانخودرو نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «خودرو و ساخت قطعات» تعلق داشت به طوری که هزار و ۳۹۵میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «محصولات شیمیایی» با معاملات ۹۰۵میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱۰.۴درصد از کل سهام شرکت کاشی‌سازی الوند (کلوند) معامله شد، ۱۰ نماد برتر سهم ۲۰درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۱۱سهم به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۶۴نماد نخست اختصاص داشت.

بیشترین ارزش معاملات21.11.99

رتبه بندی ارزش معاملات 99.11.21