سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی می‌گوید تمام تمرکز او روی بازی با سریلانکاست تا بتواند همراه کره به جام جهانی قطر راه یابد.

به گزارش رتبه آنلاین از ایسنا و به نقل از یونهاپ، تیم ملی فوتبال کره جنوبی باید پنجشنبه در دومین دیدار خود در انتخابی جام جهانی قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین به دیدار سریلانکا برود. در ادامه اعضای تیم ملی فوتبال کره جنوبی در دیداری تاریخی باید به پیونگ یانگ سفر کنند و برابر کره شمالی قرار گیرند.

پائولو بنتو سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی درباره شرایط تیمش گفت: ما الان تمام تمرکز خودمان را معطوف به بازی با سریلانکا کرده‌ایم و بعد از آن هم با کره شمالی دیدار داریم و به آن تیم فکر خواهیم کرد. چیزی که من خیلی به آن تاکید دارم این است که بازیکنان تیم ملی فوتبال کره در سخت‌ترین شرایط هم بهترین و ساده‌ترین راه را انتخاب کنند و اگر حریف با بازی تدافعی سعی در بسته کردن بازی دارد بتوانیم با پاس‌ها و شوت‌های دقیق خودمان به هدف برسیم و دروازه حریف را باز کنیم. کره جنوبی به دنبال رسیدن به جام جهانی برای دهمین بار است و ما برای رسیدن به این هدف، بازی به بازی پیش می‌رویم و هیچ حریفی را نیز دست کم نخواهیم گرفت.

کره جنوبی در ۹ دوره اخیر جام جهانی حاضر بوده است و امیدوار است بتواند در آخرین دوره جام جهانی که با فرمت ۳۲ تیم برگزار می‌شود نیز به عنوان یکی از نماینده‌های آسیا حاضر باشد.