افزایش ۲ هزار واحدی شاخص کل/نوسان بورس تهران

تالار شیشه‌ای امروز، یکشنبه، ۲۶ بهمن را صعودی آغاز کرد و در ابتدای معاملات تا نزدیک ده هزار واحد مثبت شد اما در میانه راه تغییر مسیر داد و ارتفاع کم کرد و در پایان معاملات شاخص کل با ۲ هزار و ۸۳ واحد رشد بر عقربه یک میلیون و ۲۶۴ هزار متوقف شد.

به گزارش رتبه آنلاین از کارگر آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۲ هزار و ۸۳ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۲۶۴ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۴۶۰ واحد افزایش به رقم ۴۳۷ هزار و ۸۵ واحد رسید. معامله‌گران امروز یک میلیون و ۲۵۱ هزار معامله به ارزش ۱۲۲ میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال انجام داده‌اند.

فرابورس نیز با ۵۶ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۸۱۶ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار امروز ۵۰۷ هزار و ۳۴۲ معامله انجام داده‌اند که ۸۰ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال ارزش داشت.

شرکت آهن و فولاد ارفع و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند. همچنین بیمه پاسارگاد، پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، سهامی ذوب آهن اصفهان و فولاد هرمزگان جنوب نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی این بازار داشتند.