در معاملات امروز سه‌شنبه ۲۲ تیرماه ارزش صف‌های فروش ۲۰ درصد افزایش یافت و ۶۸۷ میلیارد تومان شد.

به گزارش رتبه آنلاین از اقتصادنیوز، در معاملات امروز بورس تهران شاخص کل بورس با نزول ۴۱۰ واحدی نسبت به روز دوشنبه به رقم یک میلیون و ۳۰۳ هزار و ۹۲۵ واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با افت ۳۱۶ واحدی در سطح ۴۰۰ هزار و ۳۳۶ واحدی ایستاد. همچنین شاخص کل فرابوس ۶۶ واحد بالا آمد و در سطح ۱۸ هزار و ۹۴۸ واحد قرار گرفت.

بورس

سهم‌های تاثیرگذار

امروز نمادهای «فملی»، «شستا» و «جم» بیشترین تاثیر را در افت شاخص کل داشتند و سه نماد «کگل»، «ومعادن» و «نوری» نمادهای بزرگ بازار بودند که بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند.

در جدول پرتراکنش‌ترین نمادهای بورس ولکار صدرنشین است و ومدیر و شستا در رتبه‌های بعدی هستند. در فرابورس نیز لطیف، فتوسا و گدنا پرتراکنش‌‌ترین نمادها هستند.

رشد ارزش معاملات خرد

امروز ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم ۱۶ هزار و ۴۲۳ میلیارد تومان رسید که نسبت به روز ‌‌دوشنبه ۵۱ درصد کاهش یافته است. ارزش معاملات خرد نیز با رشد ۹ درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم ۷ هزار و ۳۸۶ میلیارد تومان رسید.

افزایش ارزش صف‌های فروش

در پایان معاملات امروز ارزش صف‌های خرید نسبت به پایان روز دوشنبه ۲۲ درصد افت کرد و در رقم ۲۵۶ میلیارد تومان ایستاد. ارزش صف‌های فروش نیز ۲۰ درصد افزایش یافت و ۶۸۷ میلیارد تومان شد.