سه‌شنبه 8 خرداد 1403
خانهخبراقتصادیاسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۲۲

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۴/۲۲

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/04/22

امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری خوارزمی، محورسازان ایران خودرو و معدنی و صنعتی گل گهر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، کشت و دامداری فکا و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش رتبه آنلاین از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد رشد 71هزار و 479واحدی در ارتفاع یک میلیون و 812هزار و 832واحد به کار خود پایان داد و بیش از 19میلیارد و 925میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 10هزار و 757میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 812هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری خوارزمی، محورسازان ایران خودرو و معدنی و صنعتی گل گهر امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فرآورده‌های نسوز ایران، قند ثابت خراسان و پارس دارو بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم معامله 3میلیارد و 891میلیون ورقه به‌ارزش 8هزار و 75میلیارد تومان در 882هزار و 31نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 565واحد رشد کرد و در ارتفاع 18 هزار و 733واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، کشت و دامداری فکا و کشت و صنعت دشت خرمدره بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، پخش هجرت و دامداری تلیسه نمونه بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید