آغاز پذیره نویسی اتکاسا / پذیره‌نویسی اتکاسا تا کی ادامه دارد؟

ناظر بازار سهام از پذیره‌نویسی نماد اتکاسا از ساعت ۱۰ تا ۱۲/۳۰ خبر داد.

به گزارش رتبه آنلاین از تجارت‌نیوز، ناظر بازار از پذیره‌نویسی نماد اتکاسا خبر داد و نوشت:

«ساعت ثبت سفارش پذیره نویسی “اتکاسا”
۰۹:۳۰:۵۰ ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
کاربران گرامی، به استحضار می‌رسانیم پذیره نویسی نماد ” اتکاسا” از ساعت ۱۰ الی ۱۲:۳۰ انجام می‌پذیرد. سفارش های ثبت شده تنها در این بازه ی زمانی قابل اصلاح و حذف می‌باشند و پس از پایان این دوره، حذف یا اصلاح سفارش امکان پذیر نمی‌باشد.»

متن اطلاعیه کارگزاری‌ها

پذیره نویسی سهام شرکت بیمه اتکایی سامان (در شرف تأسیس)
۰۹:۳۵:۴۹ ۱۳۹۹/۰۹/۱۷
مشتریان گرامی
به اطلاع می‌رساند، امروز دوشنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ از ساعت ۱۰ الی ۱۲:۳۰ تعداد ۳۵۵،۵۰۰،۰۰۰ سهم از سهام در دست انتشار شرکت بیمه اتکایی سامان (سهامی عام در شرف تأسیس) با نماد “اتکاسا” از طریق بازار سوم فرابورس ایران، به روش ثبت سفارش و با قیمت ۵۰۰ ریال، پذیره‌نویسی می‌گردد.
در این رابطه لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

۱٫ این شرکت در شرف تاسیس می‌باشد. پس از پایان دوره پذیره نویسی مراحل ثبت شرکت و اخذ مجوز های لازم صورت می‌پذیرد. این فرآیند تا چند ماه زمان خواهد برد. لذا معاملات ثانویه این سهم، پس از گذشت این فرآیند آغاز خواهد شد. لطفا به این نکته توجه نمایید که نماد اتکاسا در دوره ی پذیره نویسی می‌باشد (عرضه ی اولیه نیست) و امکان فروش این سهام تا مدت ها وجود نخواهد داشت. لطفا تنها در صورتیکه قصد نگهداری این سهام را دارید اقدام به خرید نمایید.

۲٫ زمان ثبت سفارش مطابق با پیام ناظر بازار در هر روز اعلام می‌گردد.

۳٫ مبلغ سفارش ۵۰۰ ریال (معادل ۵۰ درصد از ارزش اسمی سهم ) می‌باشد و کارمزد های پذیره نویسی بر عهده ناشر سهم میباشد.

۴٫ ۵۰ درصد مابقی ارزش اسمی هر سهم ( ۵۰۰ ریال ) در تعهد پذیره نویسان خواهد بود که حداکثر ظرف مدت ۲ سال از تاریخ ثبت شرکت و مطابق با اعلام آن شرکت وصول خواهد شد.

۵٫ حداقل تعداد سفارش ۱ سهم و حداکثر تعداد سفارش برای اشخاص حقیقی ۱۰۰,۰۰۰سهم و برای اشخاص حقوقی ۱,۰۰۰,۰۰۰ سهم میباشد.

۶٫ پذیره نویسی تا زمان اتمام تمامی سهام در دست انتشار ادامه خواهد یافت. در صورتی که میزان تقاضا بیشتر از میزان سهام عرضه شده (فزونی تقاضا بر عرضه) باشد، تعداد سهام به روش تسهیم به نسبت به متقاضیان تخصیص می‌یابد.