دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
خانهخبراجتماعی و شهریورودی جدید متروی ترمینال ۲ مهرآباد افتتاح شد

ورودی جدید متروی ترمینال ۲ مهرآباد افتتاح شد

ایستگاه‌های ورودی غربی ترمینال ۲ مهرآباد امروز با حضور مدیرعامل شرکت‌ فرودگاه‌ها و معاون حمل و نقل شهرداری تهران به بهره‌برداری رسید.

به گزارش رتبه آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس، در این مراسم محسن پورسیدآقایی، معاون حمل‌ونقل شهرداری تهران اظهار داشت: ایستگاه متروی ترمینال 2 مهرآباد قبلاً افتتاح شده بود اما امروز ورودی جدید آن که درون ترمینال 2است افتتاح می‌شود.

وی افزود: در گذشته مترو به فرودگاه،‌راه‌آهن و نمایشگاه بین‌المللی متصل نشده بود، اما سیاست‌های وزیر راه و شهرسازی توسعه حمل‌ونقل چندوجهی و اتصال مترو به فرودگاه و راه‌آهن بود. در این راستا پیشنهاد‌ها ارائه و این پروژه‌ها اجرا شد.

پورسیدآقایی افزود: هدف از اجرای این پروژه‌ها دسترسی راحت و آسان مسافران به سیستم‌های حمل و نقلی است، هم‌اکنون در فرودگاه مهرآباد امکان دسترسی به ترمینال‌های 1، 2، 4 و 6 از طریق مترو فراهم است و مشابه چنین اتصالی در ایستگاه راه‌آهن تهران نیز در حال انجام است.

بنا به این گزارش در ادامه این مراسم مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: طرح تحول خدمات رسانی به مسافران از 2.5 سال پیش در فرودگاه‌های کشور آغاز شد و دسترسی به حوزه‌های مختلف حمل‌ونقل در فرودگاه‌هایی مثل مهرآباد امسال عملیاتی شود.

مه‌آبادی بابیان اینکه تغییرات در مهرآباد همه‌جانبه است، اظهار داشت: تلاش کردیم سطح خددمات‌رسانی به فرودگاه‌ها بهتر شود.

به گزارش فارس، متروی فرودگاه مهرآباد با طول حدود 2 کیلومتر از مسیر خط 4 مترو و در ایستگاه متروی بیمه انشعاب دارد، افتتاح این خط دسترسی به ترمینال فرودگاه مهرآباد شرایط راحتی برای مسافران ایجاد خواهد کرد.

بنا به این گزارش همچنین فراهم شدن بستر مدیریت و نظارت بر تاکسی‌های فرودگاه، روان‌سازی و افزایش کیفیت سرویس‌دهی به مسافران،‌ ساماندهی تاکسی‌ها و کاهش آلودگی‌های صوتی و بصری ناشی از رقابت بین شرکت‌های تاکسیرانی، مکانیزه سازی فرآیند و ایجاد بانک اطلاعاتی جهت تهیه آمار و اطلاعات در تصمیم‌گیری‌های مدیریتی و به‌کارگیری راهکارهای واحد جهت حفظ و افزایش سهم بازار تاکسی فرودگاه از دیگر اهداف در راستای تسهیل شرایط برای مسافران مهرآباد است که امروز از سوی مدیران موردبررسی قرار گرفت.

اخبار مرتبط

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیشترین بازدید