همایش معرفی فرصت‌های تجارت و سرمایه‌گذاری با بلغارستان، با حضور سید محمدجواد رسولی محلاتی سفیر ایران در صوفیه، شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش رتبه آنلاین از پایگاه خبری اتاق ایران، همایش معرفی فرصت‌های تجارت و سرمایه‌گذاری با بلغارستان، با حضور سید محمدجواد رسولی محلاتی سفیر ایران در صوفیه، شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می‌شود.

در این همایش که از سوی کمیته مشترک بازرگانی ایران و بلغارستان برگزار می‌شود، سفیر ایران درباره زمینه‌های مساعد تجاری در بخش های مختلف صنعتی، معدنی و کشاورزی، توضیحاتی را ارائه خواهد کرد و به پرسش های حاضران پاسخ خواهد داد.

طبق اعلام این کمیته، مهمترین زمینه های صادراتی ایران به بلغارستان شامل صنایع پتروشیمی (قیر، پارافین)، صنایع پلاستیک، مصالح ساختمانی (سیمان، سنگ و سرامیک، چینی‌آلات و شیرآلات بهداشتی)، شیشه ساختمانی و محصولات شیشه‌ای، صنایع روشنایی، مواد معدنی، مواد غذایی، کابل‌های صنعتی، خشکبار و دارو بوده و در زمینه‌های واردات نیز، صنایع لبنی، جرثقیل و لیفتراک، انرژی تجدید پذیر، صنایع غذایی، باطری‌سازی، دخانیات، ماشین‌آلات کشاورزی، ربات‌ها و کلیدهای صنعتی، واشرهای صنعتی، پمپ‌های هیدرولیک، پروفیل PVC و ترانسفورماتور حوزه‌های اصلی فعالیت است.

همایش معرفی فرصت‌های تجارت و سرمایه‌گذاری با بلغارستان ساعت ۱۴ در طبقه هشتم ساختمان اصلی اتاق ایران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در این همایش، با مراجعه با این لینک ثبت نام کنند.