دروازه‌بان پیشین تیم ملی فوتسال پس از بازگشت به لیگ برتر گفت: همیشه انگیزه داشته‌ام اما حالا برای تکرار خاطرات خوب گذشته انگیزه‌ام دو چندان شده است.

به گزارش رتبه آنلاین از ایسنا، مصطفی نظری دروازه بان پیشین تیم ملی فوتسال ایران پس از دو فصل دوری از لیگ برتر و حضور در لیگ‌های خارجی با پیراهن سن ایچ ساوه از نیم فصل دوم به میدان می‌رود.

نظری در گفت‌وگو با ایسنا در مورد پیوستنش به این تیم و پوشیدن پیراهن سن ایچ گفت: من ابتدای فصل دو سه پیشنهاد  از لیگ برتر داشتم اما از لحاظ مالی چنگی به دل نمی‌زد و ترجیح دادم استراحت کنم. شرایط خوب خارجی هم در حال اوکی شدن بود که منتفی شد تا اینکه پیشنهادی از دوست قدیمی ام جواد اصغری مقدم رسید تا برای سن ایچ به میدان بروم که وقتی همه جوانب را سنجیدم پیشنهاد خوبی بود و پیراهن این تیم را به تن کردم. قطعا یکی از دلایلی که اینجا هستم حضور اصغری مقدم روی نیمکت این تیم است.

دروازه بان جدید سن ایچ که پس از ۱۲ سال به ساوه برگشته در مورد این اتفاق خاطرنشان کرد: همه می‌دانند که شن سا یکی از برترین تیم های فوتسال ایران بود و من هم خاطرات خوبی با این تیم داشتم. حالا هم می خواهیم با سن ایچ یک بار دیگر فوتسال ساوه را احیا کنیم. این باشگاه مدیریت قوی،کادر فنی خوب و بازیکنانی جوان دارد وبرنامه های بلند مدت دارند و من هم آمدم تا نتایج خوب این تیم در نیم فصل اول را استمرار دهیم.

نظری در مورد اینکه سن ایچ شانس قهرمانی دارد یا نه اذعان داشت: حرف از قهرمانی خیلی زود است و هدف اول این است که بتوانیم در بالای جدل باشیم اما توپ است و می‌چرخد به خصوص با پلی آف شانس تیم‌هایی که تماشاگر دارند بالاست و تلاش می‌کنیم به جایگاهی خوب در لیگ برسیم.

این دروازه بان در مورد اینکه در بازگشت به لیگ همچنان انگیزه دارد یا نه گفت: من همیشه و در هر تیمی که بودم صد درصد انگیزه داشتم و حتی فصل پیش که درلیگ اندونزی بودم با تمام وجود برای تیمم دروازه بانی کردم. الان هم انگیزه ای دو چندان دارم تا بهترین گلری خود را در لیگ داشته باشم.

دروازه بان اسبق تیم ملی با اشاره به کیفیت دروازه بان های فوتسال ایران گفت: فوتسال ما همیشه دروازه بان های خوبی داشته و تقریبا ما هیچ زمانی از این بابت مشکل نداشتیم اما اگر در برهه ای در تربیت دروازه بان مشکل داشتیم یا گلرهای ما افت کرده اند به نداشتن مربیان دروازه بانی خوب و تمرین دهنده های دروازه‌بانی برمی‌گردد. دروازه بانی ۸۰ درصد یک تیم است و ما بهترین گلرهای جهان را داریم.

نظری در پایان صحبت های خود با ایسنا از کیفیت لیگ برتر در نیم فصل اول انتقاد کرد: بازی‌ها نیم فصل اول را دنبال می کردم و متاسفانه کیفیت آن چنگی به دل نمی زد. احساسم این است که تیم ها هنوز لیگ را جدی نگرفته اند و پلی آف باعث شده تا تمرکز آنها به این مرحله و نیم فصل دوم باشد. از سویی غیبت چهره هایی مثل وحید شمسایی، حسین شمس، سید مهدی ابطحی و … یا بازیکنانی مثل حسن زاده، توکلی، اسماعیل پور و … باعث شده لیگ جذابیت و هیجان سابق را نداشته باشد.