امامی

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران از فراهم شدن زیرساخت‌های لازم برای ورود شرکت‌ها و سازمان‌های شهرداری تهران به بورس در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش رتبه آنلاین از همشهری آنلاین، عبدالحمید امامی با اعلام این خبر در شورای مدیران معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، با تاکید بر لزوم ورود شرکت‌ها و سازمان‌های شهرداری تهران به بازار بورس، گفت: فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم برای ورود به بورس مساله مهمی است که باید به زودی آغاز شود.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد امتیازات حاصل از ورود شرکت‌ها و سازمان‌های شهرداری تهران به بورس بتواند در اختیار کارکنان مجموعه قرار گیرد.

وی در بخش دیگر سخنانش با اشاره به اینکه اولویت شهروند سوددهی نیست، خاطرنشان کرد: در شهروند تلاش بر این است که به عنوان یک مجموعه درآمدزا بتواند در پیشبرد اهداف شهری و توسعه خدمات‌دهی به شهروندان موثر واقع شود.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به بسته محرک اقتصادی، گفت: شیوع ویروس کرونا منجر به عدم تحقق درآمدی شهرداری تهران نیز شد که امیدواریم بسته محرک اقتصادی شهرداری بتواند مشکل ایجاد شده ناشی از عدم تحقق درآمدهای شهرداری را بهبود ببخشد.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با بیان اینکه مدیریت شهری برای مقابله با ویروس کرونا عملکرد موفقی داشته است، اظهار کرد: در این دوران نقش مدیریت شهری برای ضدعفونی کردن مراکز و اماکن عمومی و وسایل حمل و نقل و توجه به وضعیت کلی تامین نیازمندی‌های مردم بسیار پررنگ بود. شهرداری تهران در این مدت، پشتیبانی کامل از ستاد مقابله با شیوع کرونا را برعهده داشته است.

معاون شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط دورکاری، گفت: با بهره‌گیری از شیوه دورکاری، ضمن استفاده بهینه از تخصص نیروها در خارج از محیط کار از طریق فناوری اطلاعات و ارتباطات و افزایش بهره‌وری سازمانی، می‌توان میزان مسافرت‌های درون شهری، بار ترافیکی، ایجاد آلودگی در شهرها، هزینه‌های رفت‌وآمد افراد از محل کار به منزل و در مجموع اتلاف وقت و هدررفت انرژی را کاهش داد.