شنبه 1 اردیبهشت 1403
خانهخبراقتصادیسنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش در بورس امروز

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش در بورس امروز

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش در بورس امروز/ خودرویی‌ها در ترافیک فروش

خالص سفارشات فروش سهام از رقم سه هزار و ۲۱۶میلیارد تومان عبور کرد، برتری سمت عرضه در صنعت خودرو و ساخت قطعات بیش از سایرین بود و همچنین سهام ایران خودرو ۵۷۰میلیارد تومان سفارش فروش داشت.

به گزارش رتبه آنلاین از اقتصاد آنلاین، در ساعت ۹و۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود هزارو ۶۱۹ میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش چهار هزار و ۸۳۷میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و۲۱۷ میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «خودرو»، «حکشتی» و «وملی» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام ایران خودرو، ۵۷۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وآیند»، «رانفور» و «غنوش» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۸۶۰ میلیارد تومان (۵۳ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر دو هزار و ۲۵۱ میلیارد تومان (۴۷ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۳۶ نماد و حجم صف‌های فروش در ۸۲ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف گروه صنعتی ملی (وملی) به ۲.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

“خودرو و ساخت قطعات” کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش هزار و ۳۶۴میلیارد تومان است و پس از آن گروه “انبوه سازی،املاک و مستغلات” قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۳۴۳میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه “ساخت دستگاه و وسایل ارتباطی” با تقاضای خرید ۲۵۵میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۳۸ درصد از ۶هزار و ۴۵۶میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع سه هزار و ۰۶۹میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۲۱۰ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۹هزار و ۵۲۶میلیارد تومان خواهد رسید.

photo_2020-10-14_10-44-06

photo_2020-10-14_10-44-14

اخبار مرتبط

بیشترین بازدید