گروه موسیقی سنتی بوی گندم (ویژه بانوان) به سرپرستی و خوانندگی اعظم صانعی ۱۲ مرداد ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود.

به گزارش رتبه آنلاین از ایرنا از فرهنگسرای نیاوران،گروه موسیقی سنتی بوی گندم در کنسرت پیش روی خود قرار است قطعاتی خاطره انگیز از آثار اساتید گذشته موسیقی ایران را با تنظیم محمد جلالیان و احمد عشقی برای مخاطبان خود اجرا کند .
اعظم صانعی متولد ۱۳۳۸ در تهران آواز را نزد اساتید پر آوازه موسیقی ایران همچون محمد نوری ، صدری و شاپور رحیمی فراگرفته است.
صانعی که سابقه اجرا با گروه کر محمد جلیل عندلیبی را در سال ۱۳۹۱ در تالار وحدت در کارنامه خود دارد در اولین دوره جشنواره موسیقی بانوان موفق به کسب مقام در رشته خوانندگی گردیده است.
محمد جلالیان و احمد عشقی که آهنگسازی و تنظیم قطعات این کنسرت را برعهده دارند ، هردو از فارغ التحصیلان دانشگاه هنر در رشته موسیقی می باشند .
نوازندگان گروه موسیقی بوی گندم عبارتنداز مریم دوست محمدی: نوازنده پیانو، ماه سیما فلاحی: نوازنده فلوت، روناک معماری، مینا آقا رضایی و هلیا محمد ولی:
ویولن، آرمیتا سلیمی طاری: تار ، عسل ملک زاده: کوبه ای ، نصیبه هاشمی ،سمیرا جلالیان و سهیلا احمدی: همخوان و اعظم صانعی خواننده و سرپرست گروه
قطعاتی که این گروه برای کنسرت خود در نظر گرفته اند نیز شامل آثاری از بزرگان موسیقی ایران از جمله عباس شاپوری،حبیب الله بدیعی،پرویز یاحقی،انوشیروان روحانی،مهدی خالقی،علی تجویدی،جهانبخش پازوکی،ناصر چشم آذر و… می باشد . کنسرت گروه موسیقی سنتی بوی گندم (ویژه بانوان) در تاریخ ۱۲مرداد ماه ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می گردد .