هوبر ویرت هوادار آلمانی که برای تماشای دیدار‌های تیم ملی کشورش در جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال با تراکتور ۸۲ ساله اش عازم روسیه شده بود روز یکشنبه وارد مسکو شد.

به گزارش رتبه آنلاین از ایرنا، ویرت ۷۰ ساله که بیش از دو هزار و ۵۰۰ کیلومتر را از آلمان تا روسیه با تراکتوری قدیمی طی کرد، روزیکشنبه در ورزشگاه لوژنیکی تماشاگر دیدار تیم ملی کشورش با مکزیک بود.
نیکولای گولایف رئیس دپارتمان ورزش و گردشگری شهر مسکو از اهدای بلیت دیدار تیم‌های ملی آلمان و مکزیک به این هوادار آلمانی خبر داد.
این دیدار عصر روز یکشنبه ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه لوژنیکی برگزار شد و تیم ملی آلمان با نتیجه یک بر صفر برابر مکزیک تن به شکست داد.
این طرفدار پرشور آلمانی درباره سفرش به مسکو با تراکتور گفت: در روسیه پلیس پنج بار مرا متوقف کرد، اما فقط برای اینکه با هم عکس یادگاری بگیریم.
وی همچنین بهترین لحظات سفر طولانی خود با تراکتور را آشنایی با مردم و پیدا کردن دوستان جدید عنوان کرد.
ویرت همچنین از مقام‌های شهری مسکو به دلیل اهدای بلیت دیدار تیم ملی کشورش با مکزیک تشکر کرد.
مسابقات جام جهانی از پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه در روسیه آغاز شده است، هر چه مسابقات بیشتری برگزار می‌شود، تب و تاب رقابت‌های جام جهانی نیز در روسیه افزایش می‌یابد.
مسکو، سن پترزبورگ، کالینینگراد، نیژنی نووگراد، قازان، سامارا، سارانسک، ولگاگراد، رستف نا دُنو، سوچی و یکاترینبورگ شهر‌های میزبان جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ هستند.
تیم ملی فوتبال ایران یکی از ۳۲ تیم حاضر در این رقابت‌ها در گروه «B» با اسپانیا، پرتغال و مغرب هم گروه شده است.
ایران در نخستین دیدار خود در ورزشگاه «زنیت» سن پترزبورگ تیم مغرب را شکست داد و با توجه به تساوی سه بر سه پرتغال و اسپانیا صدرنشین گروه بی شد.
تیم ملی کشورمان در دومین دیدار ساعت ۲۱:۳۰ به وقت محلی روز ۲۰ ژوئن (۳۰ خرداد ۹۷) در ورزشگاه قازان به مصاف تیم ملی اسپانیا قهرمان پیشین جام جهانی فوتبال و در سومین بازی گروهی خود ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۵ ژوئن (۴ تیر ۹۷) در سارانسک با یاران رونالدو پرتغالی مدافع عنوان قهرمانی اروپا بازی خواهد کرد.