فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان در شاخص‌های مختلف امنیت رتبه‌های برتری در سطح کشور قرار دارد.

به گزارش رتبه آنلاین از ایسنا، سردار مهدی انصاری صبح امروز دوشنبه، ۱۶ مهرماه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت هفته ناجا، با بیان اینکه نیروی انتظامی امروزه در تمام مشکلات و شرایط در کنار مردم بوده و خواهد بود، افزود: نیروی انتظامی خود را از بدنه مردم  می داند و این افتخاری برای ما سربازان است که توفیق خدمت رسانی به مردم را داریم.

وی خاطرنشان کرد: اگر ما امروز در بین استان های کشور به عنوان یکی از استان های امن محسوب می شویم، ماحصل خدمات، زحمات و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی مجموعه امنیتی استان و به ویژه نیروهای انتظامی است. این استان در شاخص های مختلف امنیت جایگاه مناسبی در سطح کشور دارد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امروز نیروی انتظامی استان در تمام شاخص های امنیتی و انتظامی رتبه خوبی را در بین استان های کشور دارد و برای نمونه در نوروز امسال رتبه برتر کشوری در چند محور و شاخص را به خود اختصاص داد که این مهم نیز با همکاری و همراهی شورای تامین و مردم محقق شده است.

انصاری اضافه کرد: استان در پیشگیری از وقوع جرایم، در پیشگیری و مقابله با جرایم خشن و … رتبه های برتری را به دست آورده و این موضوع حاصل زحمات کسانی است که سرباز و عاشقان ولایت و خدمتگذار ملت بوده اند و برای حفظ امنیت در سطوح مختلف گام برداشته اند.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم تعدادی از خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و کارکنان نمونه پلیس های مختلف تجلیل شدند.