رئیس باشگاه رم می‌گوید کریستیانو رونالدو درخشش خود در لالیگا را نمی‌تواند در لیگ ایتالیا تکرار کند.
به گزارش رتبه آنلاین از تیترشهر، کریستیانو رونالدو با جدایی از رئال مادرید  مادرید تصمیم گرفت که یوونتوس را به عنوان تیم بعدی خود انتخاب کند و راهی رقابت‌های سری A شود.
حضور این بازیکن پرتغالی در فوتبال ایتالیا باعث شده تا نگاه های زیادی به این لیگ شود.
جیمس بالوتا، رئیس باشگاه رم تاکید کرد که کریستیانو رونالدو باعث پیشرفت و نگاه بیشتر به رقابت‌های سری A می‌شود. با این حال تاکید کرد که این بازیکن نمی‌تواند درخشش در رئال را در فوتبال ایتالیا تکرار کند.
جیمس بالوتا گفت‌: بر این باور هستم که آمدن رونالدو به سود فوتبال ایتالیا است. کریستیانو بازیکن بسیار بزرگ و حرفه‌ای است. بدون شک از  بهترین‌های جهان است اما بر این باورم که رونالدو در فوتبال ایتالیا به مشکل بر می‌خورد.
او ادامه داد: پیش‌بینی نمی‌کردم  که کریستیانو رونالدو در صورت جدایی از رئال مادرید راهی یوونتوس شود. او نمی‌تواند در لیگ فوتبال ایتالیا مانند لالیگا ۵۰-۶۰ گل به ثمر برساند.
رییس باشگاه رم درباره بازیکنی که تاسف از  دست دادن او را می‌خورد، ‌بیان کرد: محمد صلاح بازیکنی است که درحال‌ حاضر هم تاسف می‌خورم که چرا او را از  دست دادیم. آلیسون هم متاسفانه از  تیم جدا شد. شاید بعضی ندانند اما  ما چاره ای جز موافقت با جدایی این دو بازیکن نداشتیم. حتی با جدایی ناینگولان هم موافق نبودیم. گاهی اوقات چاره ای ندارید که تصمیم های بر خلاف میل و علاقه خود بگیرید.
منبع:ایسنا