کانون هواداران پرسپولیس تصمیم گرفته مثل سال قبل تماشاگران را برای دیدارهای آسیایی این تیم به سفر خارج از کشور ببرد،البته با هزینه شخصی.
به گزارش رتبه آنلاین، تیم فوتبالپرسپولیس،یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا روز ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ بایدبازی برگشت خود با نسف قارشی ازبکستان را در زمین این تیم برگزار کند.برای این مسابقه حساس، کانون هوادارانپرسپولیس در نظر دارد تا طرفدارانی که تمایل دارند سرخپوشان را در این سفر همراهیکنند، با تیم به ازبکستان ببرند.این اولین بار نیست که کانون هواداران پرسپولیستورهایی اینچنینی را برای هواداران برگزار می کند.فصل قبل کشورهای حوزه خلیج فارسبود و امسال هم تور ازبکستان به آن اضافه شده است.

اما سوالی که اینجا پیش می آید این است که اینتورها با نظارت باشگاه انجام می شود یا نه؟عواید آن به باشگاه می رسد یا خیر؟بارهادر آگهی هایی که برای این تورها در کانال های هواداری منتشر شده است نام یکی ازلیدرهای باشگاه مطرح شده است که همکاری اش با آژانس های مسافرتی ادامه دارد.اینبار برای بازی با نسف قارشی قرار است این  سفر از تاریخ ۱۱فروردین آغاز و در تاریخ ۱۳ فروردین پایان برسد.یک تور ۲ روزه به همراه بلیت اینمسابقه با رقمی در حدود ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان! مبلغی که در مقایسه با سایر تورهای آژانس های هوایی و امکاناتی که آنها در اختیار مسافرانشان قرار می دهند، گران به نظر می رسد.

بعضی آژانس های هوایی که برای ازبکستان درنوروز ۹۷ تور مسافرتی در نظر گرفته اند، برای ۶ شب اقامت در این کشور که شامل ۵روز گشت شهری در شهر های تاشکند و سمرقند و بخارا است، مبلغی حدود ۴ میلیون توماناز متقاضیان دریافت می کنند.

همچنین تورهای ترکیبی ازبکستان و قزاقستان همکه شامل ۷ شب و ۸ روز در هتل های ۴ ستاره می شود، رقمی نزدیک به همین مبلغ را دربر می گیرد.حال باید دیدباشگاه پرسپولیس که هوادارانش را صرفا برای ۲ روز و برای دیدن یک مسابقه فوتبال بهیک شهر ازبکستان می برد، روی کدام منطق قرار است چنین مبلغی را دریافت کند؟این درحالی است که به نظر نمی رسد که بلیت این مسابقه هم آن چنان گران باشد که چنین رقمیرا بخواهد برای مشتاقان پرسپولیس به همراه داشته باشد. به عنوان مثال بلیت مسابقهسه شنبه شب استقلال و العین در استادیوم “هزاع بن زاید” در کشوریپرهزینه و گران مثل امارات و در آن استادیوم مدرن، چیزی حدود ۵۰ هزار تومان بهفروش رسید.چه خوب است که مسئولان برگزار کننده اینتور توضیحی کوچک بدهند در این باره که چه آپشن های دیگری برای هواداران در نظرگرفته اند که برای ۲ روز اقامت رقمی ۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومانی را طلب کرده اند؟

 

.

 

۲۵۴ ۴۱

منبع : خبرآنلاین